• پنجشنبه ۲۴ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۹:۱۰
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 973-1397-5
  • خبرنگار : 1046
  • منبع خبر : ایسنا استان گلستان

جمع آوری 380 میلیون تومان صدقه در آزادشهر

رییس کمیته امداد شهرستان آزادشهر گفت: در سال 96 مبلغ 29 میلیارد ریال زکات و مبلغ سه میلیارد و هشتصد میلیون ریال از صندوق صدقات این شهرستان جمع آوری شد.

به گزارش ایسنا-منطقه گلستان، جواد نوروزی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: جمع کل درآمدهای صندوق صدقات شهرستان آزادشهردر سال 1396 از تعداد 13 هزار و 500 صندوق کوچک و بزرگ مبلغ 3 میلیارد و 800 میلیون ریال بوده است.

وی افزود: کمک‌های مردمی به واحد مشارکت های مردمی نیز مبلغ یک میلیارد و سیصد و شصت میلیون ریال بوده است.

نوروزی تصریح کرد: زکات جمع آوری شده سال گذشته شورای زکات شهرستان آزادشهر مبلغ 29 میلیون ریال بود که در دو سرفصل حمایتی و پروژه‌های عمرانی هزینه شده است.

رییس کمیته امداد شهرستان آزادشهر خاطرنشان کرد: تعداد کل طرح اجرایی کار انگیزی در توان افزایی 79 مورد و درخودکفایی 138 مورد بوده که مجموعا مبلغ 34 میلیارد و 530 میلیون ریال است.

وی در ادامه گفت: در قسمت فرهنگی و آموزش کمیته امداد آزادشهر کلاسهای آموزش خانواده، زنان بی سرپرست و غیره را برای تعداد 852 مددجو برگزار کنیم.

نوروزی ادامه داد: سال گذشته 579 نفر را به اردوهای زیارتی سیاحتی به مشهد مقدس، قم، جمکران، عتبات عالیات، پیاده روی اربعین اعزام کنیم. تعداد زیادی از این افراد برای اولین بار بود که به این مکان ها سفر می کردند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: