• دوشنبه ۲۲ بهمن ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۱
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 9711-2092-5
  • خبرنگار : 1036
  • منبع خبر : ایسنا استان گلستان

نماینده مردم گرگان و آق قلا:

مردم امروز نشان دادند که هیچ‌گاه مقام معظم رهبری را تنها نخواهند گذاشت

نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی گفت: امسال مردم با شور مضاعف در راهپیمایی شرکت کردند و با مشت های گره کرده به بیگانگان نشان دادند که تا آخر ادامه دهنده راه امام و شهدا هستند و هیچ گاه مقام معظم رهبری را تنها نخواهند گذاشت.

«نبی‌ هزارجریبی» در گفت و گو با ایسنا-منطقه گلستان، مردم ایران را مردمانی بی نظیر دانست و اظهار کرد: مردم با وجود داشتن مشکلات مختلف ولی باز هم مقاومت می کنند و پای انقلاب ایستاده اند، زیرا به شهدا قول داده اند که تا آخر حامی منافع ملی کشور و دین مبین اسلام باشند.

وی افزود: مسئولینی که بر صندلی های رنگارنگ تکیه زده اند، باید بدانند که این صندلی ها امانتی بر دستشان است که مردم به آنها داده اند و باید این فرصت را غنیمت بشمارند.

هزار جریبی با اشاره به اینکه رنج در چهره های مردم دیده می شود، ولی باز هم سکوت می کنند و مقاومت دارند، گفت: خدمت به مردم افتخاری است که نصیب هر کسی نمی شود.

وی با تاکید بر لزوم خدمت به مردم، گفت: در مواردی برخی از سوء مدیریت ها باعث ایجاد نا امنی ها و اعتراضاتی در کشور می شود. باید با مدیریت مناسب از شکل گیری هر گونه تنش در اجتماع جلوگیری کرد.

نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در این زمان با توجه به شرایط کشور دیگر فرصت انجام اشتباه نداریم و باید با افرادی که کوتاهی می کنند، برخورد شود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: