• جمعه ۲۱ تیر ماه، ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۱
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 984-1892-5
  • خبرنگار : 1036
  • منبع خبر : ایسنا استان گلستان

امام جمعه گرگان:

جامعه اسلامی نباید تحت تاثیر تبلیغات شیطانی دیگران قرار گیرند

امام جمعه گرگان با تاکید بر اینکه نباید بگذاریم تبلیغ شیطانی زنان ما را به سوی تفکر غربی هدایت کند، گفت: ضرورت دین به رعایت عفاف و حجاب است و باید تلاش کنیم جامعه تحت تاثیر تبلیغات شیطانی دشمنان قرار نگیرد.

به گزارش ایسنا-منطقه گلستان، آیت الله سیدکاظم نورمفیدی در خطبه های نماز جمعه این هفته گرگان با بیان اینکه مساله حجاب از ضروریات دین است، اظهار کرد: جامعه اسلامی نباید تحت تاثیر تبلیغات شیطانی دیگران قرار گیرند و با حجاب باید نشان داد که فرهنگ‌ دشمن مورد قبول نیست.

وی با تاکید بر اینکه امتیاز زن تنها به ظواهر او نیست، افزود: در جوامع غربی امتیاز زن مسائل ظاهری شده و آیا این توهین به شخصیت زن نیست؟

نماینده ولی فقیه در گلستان با اشاره به نزدیکی میلاد امام رضا(ع) بیان کرد: امام رضا(ع) تلاش کرد به مردم نشان دهد که بساطی که حاکمان ظلم ایجاد کردند خارج از اسلام است و این امر منجر به شهادت امام شد.

نورمفیدی باری دیگر به موضوع خارج شدن آمریکا از برجام اشاره و خاطرنشان کرد: در حالی که این قرارداد بین‌ المللی را هفت کشور امضا کردند اما آمریکایی ‌ها تخلف کردند و خارج شدند. در برجام ایران تخلف نداشت و اروپایی ‌ها هم به وعده های زیادی که در قبال ایران داده بودند عمل نکردند.

امام جمعه گرگان با تاکید بر اینکه با مقاومت و ایستادگی این عرصه تاریخی و فشارهای بین ‌المللی را پشت سر خواهیم گذاشت، تصریح کرد: در این زمان اگر منفعل شویم دشمنان بر ما مسلط می‌ شوند و هر کاری که دلشان بخواهد با ما می‌ کنند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: