• سه شنبه ۱۹ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۲
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 974-3691-5
  • منبع خبر : ایسنا استان گلستان
  • چاپ

پس از 7 سال وقفه؛

آغاز به کار نمایشگاه الکامپ 97 در گلستان از امروز

سرپرست اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات گلستان گفت: هشتمین نمایشگاه تخصصی الکامپ و دومین نمایشگاه رسانه های دیجیتال از امروز 19 تیرماه به مدت 4 روز در محل نمایشگاه های بین المللي استان گلستان دایر خواهد شد.

به گزارش ایسنا-منطقه گلستان، مهندس محمد احمدی اظهار کرد: مراسم افتتاحیه نمایشگاه تخصصی الکامپ 97 عصر امروز با حضور دکتر سرائیان، معاون وزیر و رئیس سازمان فناوری اطلاعات و دکتر هاشمی، استاندار گلستان برگزار خواهد شد.

وی افزود: در این نمایشگاه دستگاه های اجرایی خدماتی که در بستر فضای مجازی، اپلیکیشن ها و نرم افزارها به مشتریان خود ارائه می کنند را در معرض بازدید مخاطبان قرار می دهند.

احمدی خاطرنشان کرد: بخش رسانه های دیجیتال با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می شود و جوانان نیز در بخش استارت آپ ها حضور جدی خواهند داشت و البته ایده های آنان می تواند با حمایت سرمایه گذاران به تولید انبوه رسیده و روانه بازار شود.

وی خاطر نشان کرد: برگزاری دوباره این نمایشگاه پس از 7 سال وقفه مایه خوشنودی است و حضور شرکت هایی از تهران و دیگر استان ها در کنار شرکت های گلستانی می تواند فضا را رقابتی تر کند.

نمایشگاه تخصصی الکامپ 97 از ساعت 17 الی 22 در محل نمایشگاه های بین المللی گلستان دایر است.

انتهای پیام