• سه شنبه ۱۰ اسفند ماه، ۱۳۹۵ - ۲۰:۴۶
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 9512-793-5
  • خبرنگار : 1036
  • منبع خبر : ایسنا استان گلستان

آغاز فعالیت سامانه اولین همایش ملی علوم انسانی با محوریت مدیریت،حسابداری،روانشناسی و اقتصاد

دبیر اجرایی همایش گفت: سامانه اولین همایش ملی علوم انسانی با محوریت مدیریت، حسابداری، روانشناسی و اقتصاد با رویکرد اقتصاد مقاومتی و مدیریت جهادی به طور رسمی فعالیت خود را آغاز کرد.

دکتر حسین اکبرپور در گفت و گو با خبرنگار ایسنا-منطقه گلستان اظهار کرد: این همایش در تاریخ 16 تیر 1396 توسط موسسه آموزش عالی هیرکانیا شهرستان بندرگز در استان گلستان برگزار خواهد شد.

وی تصریح کرد: دکتر میثم موسایی عضو هیأت علمی دانشگاه تهران به عنوان دبیر علمی همایش، دکتر حبیب الله نجفی رئیس دانشگاه پیام نور کردکوی به عنوان رئیس کمیته علمی، دکتر علی صمدی تیله نوئی به عنوان رییس شورای سیاستگذاری همایش فعالیت می کنند.

دبیر اجرایی این همایش عنوان کرد: کلیه دانشجویان رشته های علوم انسانی به خصوص مدیریت، حسابداری، روانشناسی، اقتصاد، حقوق، علوم اجتماعی و علوم تربیتی می توانند مقالات خود را به دبیرخانه همایش ارسال کنند.

اکبرپور عنوان کرد: با توجه به سطح بالای همایش، تمامی مقالات پذیرفته شده در این همایش، در پایگاه isc (پایگاه استنادی علوم جهان اسلام)، پایگاه سیویلیکا (مرجع دانش) و پایگاه SID(پایگاه اطلاعات علمی جهاد دانشگاهی) نمایه خواهد شد.

وی گفت: دانشجویان، اساتید و پژوهشگران علاقه مند می توانند مقالات خود را از طریق سامانه اینترنتی www.nch96.ir تا تاریخ 9 تیر ماه سال 96 به دبیرخانه همایش ارسال کنند. شماره های 01734361181 و 09120851792 آماده پاسخگویی به سوالات احتمالی در این خصوص است.

اکبرپور بیان کرد: همچنین نظر به رعایت حال شرکت کنندگان عزیز در همایش، امکان ثبت نام در همایش به دو صورت حضوری و غیر حضوری فراهم شده است.

دبیر اجرایی این همایش خاطرنشان کرد: دبیرخانه همایش امیدوار است با استفاده از نظریات و تخصص جامعه نخبگان دانشگاهی و پژوهشگران کشور جهت تقویت و توسعه اقتصادی، با عزم ملی و مدیریت جهادی با ارائه راهکارهای لازم جهت حصول به چشم انداز مناسب گام بردارد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: