• دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۸
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 972-2294-5
  • خبرنگار : 1036
  • منبع خبر : ایسنا استان گلستان

بازدید مسئول بسیج رسانه استان از ایسنا گلستان

مسئول بسیج رسانه استان گلستان ظهر امروز از دفتر خبرگزاری ایسنا استان گلستان بازدید و با مدیران و خبرنگاران این خبرگزاری به بحث و گفت‌ وگو نشست.

به گزارش ایسنا-منطقه گلستان، «علی‌محمد جعفری» در این بازدید اظهار کرد: هر چقدر تعدد رسانه ها در جامعه بیشتر باشد، پویایی و شادابی فضای جامعه بیشتر می شود. هر چه رسانه ها آزادانه تر به نقد و تحلیل فضای جامعه بپردازند، پیشرفت بیشتری در کشور خواهیم داشت.

وی تصریح کرد: در فضای بین الملل عمده رسانه ها در اختیار صهیونیسم ها قرار دارد، لذا در این فضای خفقان نمی توان انتظار داشت فریاد مظلومین به گوش کسی برسد.

مسئول بسیج رسانه استان گلستان ادامه داد: رسانه های کشور با همکاری در کنار یکدیگر می توانند این فضا را بشکنند و تک صدایی جمهوری اسلامی در دفاع از مظلومان را به گوش جهانیان برسانند.

جعفری خاطرنشان کرد: تبیین فرمایشات مقام معظم رهبری و حضرت امام(ره) در راستای پیشرفت رسانه ای و ایجاد جبهه رسانه ای انقلاب اسلامی از اهداف اصلی شکل گیری بسیج رسانه است.

مسئول بسیج رسانه استان گلستان تصریح کرد: خبرگزاری ایسنا که شعار آن جهادی است و با نگاه مقام معظم رهبری که فرمودند "اخبار خوب، مفید و امید بخش مخابره کنید" راه اندازی شده، می تواند در این فضا به ما کمک بسیاری کند. 

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: