• دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۸
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 972-3692-5
  • خبرنگار : 1036
  • منبع خبر : ایسنا استان گلستان

مراسم تودیع و معارفه فرماندار گرگان برگزار شد

در آیینی با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان، "سید ابوالقاسم صفوی" به عنوان فرماندار جدید شهرستان گرگان معارفه و از زحمات "سید عباس حسینی" فرماندار پیشین گرگان تقدیر شد.

به گزارش ایسنا-منطقه گلستان به نقل از استانداری گلستان، علی اصغر طهماسبی در این مراسم با بیان اینکه تغییر و تحولات جزء ذات دستگاه ها است، گفت: مهندس صفوی از نیروهای دلسوز مجموعه وزارت کشور با تجربه سالها خدمت در استانداری و فرمانداری و حضور در جبهه های جنگ، از امروز به عنوان فرماندار جدید در خدمت مردم شریف شهرستان گرگان خواهد بود که برای ایشان در سمت جدید، آرزوی موفقیت داریم.

وی افزود: مدیریت در جمهوری اسلامی فرصتی گرانبها برای خدمت به مردم است و باید از تک تک دقایقی که در این مدت پیش رو داریم به درستی، در راه رضای خدا و خدمت به مردم استفاده کنیم.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اضافه کرد: متأسفانه در ماههای اخیر به دلیل پایین آمدن آستانه صبر مردم با اتفاقات و حوادث پیش بینی نشده ای مواجه ایم که ردپای شیطنت های دشمن نیز در همه انها مشهود است و آنها با ابزار مختلف و بویژه در فضای مجازی به دنبال طراحی چالش های مختلف برای نظام جمهوری اسلامی هستند.

طهماسبی ادامه داد: همه ما وظیفه داریم در چنین شرایطی استرس هایی که به جامعه وارد می شود را کاهش، فضا را آرام و به دور از التهاب نگه داریم.

وی خاطر نشان کرد: امروز هیچ مدیری در هیچ جایگاهی نباید نسبت به مسائل حتی کوچک بی تفاوت بوده و از کنار آنها عبور کند، ولو اینکه طی ماههای اخیر در برخی نقاط کشور دیدیم که مسائل کوچک و پیش پا افتاده به بحرانهای اجتماعی و امنیتی تبدیل شد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار تصریح کرد: متأسفانه نافرمانی های مدنی در جامعه شدت پیدا کرده و اگر فضا درست مدیریت نشود، دشمن موضوع را مدیریت خواهد کرد.

طهماسبی بیان کرد: امروز مردم از بی عدالتی و تبعیض ناراحت و نگرانند و وظیفه ما مسئولین است تا آنها را از این نگرانی دربیاوریم.

وی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به شکست های منطقه ای آمریکا و متحدانش و پیروزی جبهه مقاومت گفت: غربیها بویژه امریکا در سوریه، عراق و یمن به دنبال اهدافی بودند که محقق نشد و حال می بینیم که در قضیه برجام عقده گشایی می کنند و زیر قولشان می زنند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار افزود: ما در قضیه برجام در مقابل غولهای برتر اقتصادی و نظامی جهان نشستیم و مذاکرات موفقی هم داشتیم اما اینکه طرف می آید و بد عهدی می کند و یکطرفه از این معاهده بین المللی خارج می شود، نشان دهنده این است که دولتمردان و مجلس ما تحت هدایت های مقام معظم رهبری رفتار درستی داشته اند و این قرار داد به ضرر دشمنان ما بوده و منافع آنها را تأمین نکرده که اینگونه زیر آن می زنند.

طهماسبی، استمرار و افزایش روند بیکاری، رشد مهاجرت به شهرها و حاشیه نشینی، خرافه گرایی، رشد فرقه های نوظهور و انحرافی، رواج احساس بی عدالتی و تبعیض در جامعه، فرهنگ اشرافیگری و تجمل، تشدید اقدامات رسانه ای بیگانگان علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی، تغییر گروههای مرجع و الگو در جامعه، تشدید روند کم آبی، معوقات بانکی، تجمعات سپرده گذاران موسسات مالی، پایین آمدن آستانه تحمل مردم و تداوم اختلافات داخلی و دعواهای گروههای سیاسی را به عنوان آسیب های مهم جامعه برشمرد و خواستار توجه و اهتمام هر چه بیشتر نسبت به این موضوعات و مسائل شد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: