• شنبه ۵ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۰۸:۲۹
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 973-195-5
  • خبرنگار : 1036
  • منبع خبر : ایسنا استان گلستان

مسابقات جام رمضان اسکواش بانوان گرگان برگزار شد

رئیس هیئت اسکواش گرگان گفت: مسابقات اسکواش جام رمضان و گرامیداشت سوم خرداد در شهرستان گرگان در بخش بانوان با شرکت ۳۰ ورزشکار در خانه اسکواش گرگان برگزار شد.

به گزارش ایسنا-منطقه گلستان، زهرا خورشیدکلایی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: مسابقات اسکواش بانوان در دو رده سنی زیر ۱۹ سال و بالای ۱۹ سال برگزار شد که ۳۰ ورزشکار آماتور و حرفه ای  با یکدیگر به رقابت پرداختند.

وی تصریح کرد: رقابت‌های بخش بانوان را به این دلیل میان ورزشکاران آماتور و حرفه ای برگزار کردیم، که فرصتی برای  بروز همه استعدادها فراهم شود.

خورشیدکلایی بیان کرد: در پایان مسابقات بانوان در رده سنی بالای ۱۹ سال، خانم ها نازنین فتحی، فاطمه افشار به ترتیب اول و دوم و همچنین خانم ها مریم عرب احمدی و سپیده گنجعلی خانی به طور مشترک سوم شدند.

وی افزود: در رده سنی زیر ۱۹ سال بخش حرفه ای نیز خانم ها نرگس سلطانی، دیانا مقری و مهدیه الوند مقام های اول تا سوم را کسب کردند.

رئیس هیئت اسکواش گرگان خاطرنشان کرد: همچنین در رده زیر ۱۹ بخش آماتور نیز خانم ها فاطمه تازیکه، مهسا معصوم آبادی اول و دوم و فاطمه پودینه و درسا دمنده نیز به مقام سوم مشترک نائل شدند.

خورشید کلایی در ادامه با اشاره به مسابقات اسکواش جام رمضان در بخش آقایان، گفت: این رقابت‌ها هم با حضور ۳۰ ورزشکار، روزهای هشتم و نهم خرداد برگزار می‌شود که شاید تا یازدهم خرداد نیز ادامه پیدا کند.

وی تصریح کرد: ورزشکاران بخش آقایان هم در دو رده سنی زیر ۱۹ سال و بالای ۱۹ سال با یکدیگر رقابت می‌کنند که اسکواش بازان آماتور و حرفه‌ای در این مسابقات حضور خواهند داشت.

رئیس هیئت اسکواش گرگان یادآور شد: مسابقات اسکواش جام رمضان گرگان با همکاری هیئت اسکواش استان گلستان و سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری گرگان برگزار شد و هدف‌مان توسعه این رشته و ایجاد نشاط و شادابی میان ورزشکاران گرگانی است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: