• شنبه ۵ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۷
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 973-397-5
  • خبرنگار : 1052
  • منبع خبر : ایسنا استان گلستان

فرماندار کردکوی:

شهردار جدید کردکوی برای اداره شهر تدابیر خاصی در نظر بگیرد

فرماندار شهرستان کردکوی گفت: از شهردار جدید کردکوی می خواهیم برای اداره شهر تدابیر خاصی در نظر بگیرد تا انشاالله شاهد شهری آرام و با نشاط باشیم.

به گزارش ایسنا-منطقه گلستان، ابراهیم قدمنان در جلسه شورای اداری شهرستان کردکوی که همراه با معارفه شهردار جدید شهر کردکوی بود، اظهار کرد: اگر مردم از ما راضی باشد خداوند نیز از ما راضی است. انتظار من از مدیران شهرستان این است که وقت بیشتری را صرف شهرستان کنند.

وی افزود: از مدیران دارات شهرستان می خواهم طی دو هفته آینده برنامه های کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت خود را اعلام کنند تا بدانیم چه کارهای می خواهیم انجام دهیم و به کجا می خواهیم برویم.

فرماندار کردکوی تصریح کرد: در این روزها با توجه به اینکه برداشت گندم نزدیک است، باید تمام شرایط را در نظر گرفت و با کشاورزان همکاری بیشتری داشت.

قدمنان ضمن تقدیر از زحمات سرپرست سابق شهرداری کردکوی، گفت: از شهردار جدید می خواهیم برای شهر آن چیزی که مورد انتظار است را انجام دهد.

در ادامه این مراسم که با حضور مهندس غراوی، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار برگزار شده بود، شهرام شاکری به عنوان شهردارجدید کردکوی معرفی و از زحمات کوه نشین سرپرست شهرداری کردکوی تقدیر شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: