• شنبه ۵ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۰
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 973-295-5
  • خبرنگار : 1036
  • منبع خبر : ایسنا استان گلستان

موافقت کنفدراسیون بسکتبال آسیا با میزبانی گرگان از مسابقات غرب آسیا

مدیرکل ورزش و جوانان گلستان از موافقت کنفدراسیون بسکتبال آسیا با میزبانی گرگان برای رقابت‌های بسکتبال غرب آسیا خبر داد.

به گزارش ایسنا-منطقه گلستان به نقل از روابط عمومی ورزش و جوانان گلستان، دکتر بهمن طیبی درباره برگزاری مسابقات بسکتبال غرب آسیا در گلستان، گفت: خوشبختانه کنفدراسیون بسکتبال آسیا با میزبانی گرگان برای این مسابقات موافقت کرده است.

وی افزود: امیدواریم با تلاش‌هایی که در حال انجام است به سمتی پیش برویم که شاهد گلستانی متفاوت در عرصه ورزش باشیم.

مدیرکل ورزش و جوانان گلستان تصریح کرد: برای برگزاری هرچه بهتر مسابقات بین‌المللی که بنا داریم هفت تورنمنت بزرگ ورزشی را امسال در گلستان اجرا کنیم، نیاز است تمامی دستگاه‌های اجرایی، بخش خصوصی و مردم شریف استان گلستان وارد عرصه شوند تا ثابت کنیم لیاقت استان گلستان در عرصه ورزش بیش از این است.

طیبی با تقدیر از نگاه مثبت استاندار گلستان درباره برگزاری برنامه‌های بزرگ ورزشی، گفت: همه ما باید از این فرصت ارزشمند بهترین استفاده را ببریم و این نکته لازم به ذکر است، اجرای مسابقات بین‌المللی در گرگان نه تنها به توسعه ورزش بلکه به توسعه اقتصاد، گردشگری، صنعت هتلداری، رونق رستوران‌ها و اماکن تفریحی کمک خواهد کرد.

وی تاکید کرد: استان گلستان با برگزاری چنین رویدادهای مهم ورزشی نشان می‌دهد در عرصه‌های مختلف دارای توانمندی بالا و ظرفیت ارزشمند بومی است.

مدیرکل ورزش و جوانان گلستان اظهار کرد: با تشکیل ستاد اجرایی برگزاری مسابقات بین‌المللی در گلستان سعی خواهیم کرد اتفاقات شیرینی را برای ورزش استان و مردم استان رقم بزنیم و بتوانیم میزبانی‌های در شان مردم استان گلستان را شاهد باشیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: