• شنبه ۵ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۱
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 973-497-5
  • خبرنگار : 1036
  • منبع خبر : ایسنا استان گلستان

فرمانده یگان حفاظت شیلات گلستان خبرداد:

دستگیری 3 صیاد غیر مجاز در گمیشان

فرمانده یگان حفاظت شیلات گلستان گفت: نیروهای یگان حفاظت شیلات استان سه صیاد غیر مجاز را در منطقه گمیشان شناسایی و دستگیر کردند.

به گزارش ایسنا-منطقه گلستان، سرهنگ غفار سعیدی نسب با اعلام این خبر گفت: طی عملیاتی جهت حفاظت از دامهای خاویاری و مقابله با صیادان غیر مجاز نیروهای این یگان 3 صیاد غیر مجاز را در منطقه گمیشان در دریا، شناسایی و آلات و ادوات کشف شده از آنان را ضبط کردند.

وی افزود: در این عملیات ماموران یگان توانستند از این صیادان یک فروند قایق موتوری 15 قوه اسب، 20 رشته دام فلسدار، 5 کیلوگرم ماهی استخوانی از نوع کفال و کلمه، یک عدد گالن 60 لیتری، 5 لیتر بنزین غیر مجاز، 4 شاخه لنگر و یک عدد پارو کشف کنند.

سعیدی نسب تصریح کرد: همچنین در این عملیات مامورین، 600 رشته دام استخوانی، 500 رشته دام غضروفی و 15 شاخه لنگر را نیز کشف و جمع آوری کرده و به پایگاه آشوراده منتقل کردند.

وی با اشاره به عملیاتی دیگر توسط نیروهای این یگان، خاطر نشان کرد: طی عملیات ساحلی نیروهای ویژه یگان، جهت پاکسازی مناطق ساحلی در مناطق میانقلعه و چالاشت حوالی شرکت تعاونی پره های نور گلستان، 1500 رشته دام استخوانی و 100 رشته دام غضروفی بلاصاحب جمع آوری و به پایگاه آشوراده انتقال داده شد.

فرمانده یگان حفاظت شیلات گلستان ادامه داد: تعداد 17 باب از کومه های صیادی غیر مجاز نیز در این عملیات تخریب شد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: