• شنبه ۱۲ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۴
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 973-1591-5
  • خبرنگار : 1036
  • منبع خبر : ایسنا استان گلستان

رییس جهاد کشاورزی گلستان:

ثبت نام کنندگان در سامانه، جهت تحویل گندم نیازی به معرفی نامه ندارند

رییس سازمان جهاد کشاورزی گلستان گفت: با موافقت دکتر هاشمی استاندار گلستان معرفی نامه ثبت نام کنندگان در سامانه جامع پهنه بندی و سامانه شرکت بازرگانی دولتی ایران حذف شد.

به گزارش ایسنا-منطقه گلستان، دکتر مختار مهاجر با اعلام این خبر اظهار کرد: به استناد ابلاغیه وزیر محترم جهاد کشاورزی و پیگیری دکتر بخشنده معاونت برنامه ریزی وزارت، خرید گندم در سال جاری صرفا از طریق سامانه جامع پهنه بندی و مدیریت داده های کشاورزی وزارت متبوع صورت می گیرد.

وی افزود: اما با توجه به ابلاغ مدیر عامل شرکت بازرگانی دولتی ایران صدور معرفی نامه توسط مراکز جهادکشاورزی و طرح در کارگروه برداشت مشکلات زیادی از جمله عدم لینک آنلاین سامانه جامع پهنه بندی و سامانه شرکت بازرگانی دولتی ایران و قطع و از دسترس خارج بودن لینک آن لاین سامانه ثبت احوال و سامانه جامع پهنه بندی در مواقعی که اطلاعات کشاورزان نیاز به ویرایش داشته و همچنین ازدحام و نارضایتی کشاورزان در مراکز خرید و مراکز جهادکشاورزی را به دنبال داشته است.

مهاجر تصریح کرد: از استاندار گلستان درخواست کردیم به عنوان رییس کارگروه خرید تضمینی گندم برای کسانی که در سامانه ثبت شده اند، معرفی نامه حذف شود و چنانچه کشاورزی از سامانه حذف یا جا مانده باشد با معرفی نامه مشکل مرتفع شود و دکتر هاشمی نیز با این تقاضا موافقت کرد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: