• یکشنبه ۱۳ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۵
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 973-1891-5
  • خبرنگار : 1052
  • منبع خبر : ایسنا استان گلستان

نمایشگاه تولیدات خانگی در گلستان برپا می شود

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری گلستان گفت: نمایشگاه تولیدات خانگی از 3 تا 7 تیرماه در محل نمایشگاه های بین المللی گلستان در گرگان برگزار می شود.

کلثوم غفاری در گفت و گو با ایسنا-منطقه گلستان با اشاره به اینکه اهمیت مشاغل خانگی بر کسی پوشیده نیست، اظهار کرد: یکی از فاکتورهای رسیدن به توسعه پایدار حمایت از مشاغل خانگی و توسعه آن است.

وی با بیان اینکه نقش زنان در بحث مشاغل خانگی پر رنگ و تاثیر گذار است، افزود: زنان می توانند در کنار رسیدگی به امورات منزل، دست به تولید و اشتغال بزنند.

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری گلستان تصریح کرد: تولیدات خانگی بدلیل هزینه تمام شده کمتر و صرفه جویی در وقت، دارای اهمیت زیادی است. تمامی اعضای خانواده می توانند خصوصا در اوقات فراغت دست به این کار بزنند.

غفاری با اشاره به اینکه نمایشگاه تولیدات خانگی از 3 تیرماه به مدت پنج روز برگزار می شود، گفت: تولید کنندگانی که از سوی دفتر بانوان استانداری به شرکت نمایشگاه های بین المللی استان معرفی شوند تنها یک سوم هزینه غرفه را پرداخت خواهند کرد.

وی خاطرنشان کرد: پیش بینی می کنیم 100 غرفه در این نمایشگاه دایر شود.

امروز جلسه ای با حضور کارشناسان اشتغال دستگاه های اجرایی مرتبط با حوزه اشتغال و کارآفرینی در دفتر امور بانوان و خانواده استانداری برگزار و در خصوص برگزاری نمایشگاه تولیدات خانگی بحث و تبادل نظر شد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: