• یکشنبه ۱۳ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۲
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 973-1292-5
  • خبرنگار : 1036
  • منبع خبر : ایسنا استان گلستان

استاندار گلستان: مراسم چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب باید با محوریت مردم برگزار شود

استاندار گلستان با تاکید بر اهمیت برنامه‌های چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب که باید با محوریت و مشارکت مردم همراه باشد، گفت: برنامه‌های چهل سالگی انقلاب باید انقدر مردمی باشد که فاصله بین نسل‌ها را کم کند.

به گزارش ایسنا-منطقه گلستان به نقل از استانداری گلستان، دکتر سید مناف هاشمی  در جلسه شورای سیاست گذاری و راهبردی بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اظهار کرد: برای برنامه ریزی مناسب دهه فجر، حضور مدیران و به کار گیری تمام توان ادارات در برپایی عید باشکوه انقلاب اسلامی الزامی است.

وی با بیان اینکه یکی از تهدیدهای موجود در کشور فاصله بین نسل قدیم و نسل جدید امروز در کشور است، افزود: دهه فجر امسال باید همراه با روح نشاط  و شادی باشد و تنها در این صورت نسل جدید انقلاب و فرزندان ما مخاطب و شریک مناسبت های انقلابی خواهند شد.

استاندار گلستان با بیان اینکه نسل امروز نتوانسته انقلاب را درک کند و این وظیفه ما است که اهداف عالی انقلاب اسلامی را برای آنان روشن کنیم، متذکر شد: مردم و مخصوصاً نسل جوان باید بدانند هدف ما از انقلاب و لزوم استمرار این راه چیست و اگر سطح آگاهی آنها افزایش یابد قطعا از حاشیه وارد متن می شوند.

هاشمی خاطر نشان کرد: دستگاه های اجرایی استان باید با تکیه بر کانون های مردمی و در گامی فراتر از وظایف درون سازمانی، مردم را در جشن انقلاب شریک کنند.

وی با اشاره به اینکه در حوزه های مختلف و هرجا که نیازمند حضور مردم هستیم همواره با اتکا به پشتوانه مردم توانسته ایم موفق شویم، گفت: در جشن انقلاب نیز باید همچون سایر حوزه ها از مردم بخواهیم به صورت خودجوش فعال باشند.

همچنین در این جلسه نماینده ولی فقیه در استان گلستان مسئله وحدت را بسیار مهم دانست و گفت: جناح بازی های سیاسی و تندوری ها به نظام و کشور آسیب می رساند و باید این رفتارها تعدیل شود.

آیت الله سید کاظم نورمفیدی، استفاده از نیروهای پرجاذبه ازجمله هنرمندان و ورزشکاران را در مراسم چهل سالگی انقلاب با اهمیت دانست و تصریح کرد: این انقلاب انکار ناپذیر است و ما باید آن را به نسل های جوان انتقال دهیم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: