• یکشنبه ۲۰ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۷
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 973-2291-5
  • خبرنگار : 1036
  • منبع خبر : ایسنا استان گلستان

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی گلستان مطرح کرد:

اختصاص 3 درصد از اعتبارات دستگاه‌های اجرایی به حوزه پژوهش

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی گلستان با اشاره به ظرفیت های قانون بودجه سال 97، گفت: بر اساس قانون بودجه سالجاری 3 درصد اعتبارات دستگاه های اجرایی می تواند در حوزه پژوهش هزینه شود.

به گزارش ایسنا-منطقه گلستان، حسین پیشقدم در جلسه ستاد صیانت از حقوق شهروندی استان اظهار کرد: دستگاه هایی که در حوزه اجتماعی و فرهنگی تاثیر گذار هستند می توانند عقد تفاهم نامه پژوهشی با دانشگاه ها داشته باشند و از این بودجه 3 درصدی پژوهشی در مسیر ارتقاء سطح اقدامات خود استفاده کنند.

علی اصغر طهماسبی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان نیز در این جلسه گفت: این حق مردم است که نسبت به حقوق شهروندی خود مطلع و آگاهی کافی داشته باشند.

وی تصریح کرد: 64 دستگاه دولتی در حوزه حقوق شهروندی وظیفه مند و موظف به قرار دادن میز خدمت در محل کار خود هستند. در خصوص میز خدمت ما ابتدا از خود استانداری آغاز کردیم و انتظار داریم سایر دستگاههای استان نیز به سرعت این امکان را در اختیار مراجعان و ارباب رجوع قرار دهند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار تاکید کرد: تمامی عناوین قانون حقوق شهروندی که از سوی رئیس جمهور محترم ابلاغ شده برگرفته از قانون اساسی است و همه موظف به اجرای آن هستیم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: