• دوشنبه ۲۱ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۸
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 973-3890-5
  • خبرنگار : 1036
  • منبع خبر : ایسنا استان گلستان

400 زندانی جرایم غیرعمد در گلستان چشم انتظار کمک خیران

رئیس کل دادگستری گلستان گفت: با همت خیران بیش از 600 میلیون تومان برای کمک به آزادی زندانیان جرایم غیرعمد استان جمع آوری شد.

به گزارش ایسنا-منطقه گلستان به نقل از دادگستری گلستان، هادی هاشمیان در مراسم گلریزان در گرگان اظهار کرد: حدود 400 زندانی جرایم غیرعمد در زندان های گرگان و گنبد کاووس، چشم به راه کمک خیران هستند و امیدواریم با کمک خیران تعدادی از این افراد تا پایان ماه مبارک رمضان از زندان آزاد شوند.

وی با قدردانی از همت و نیت خیر، نیکوکاران استان، افزود: خیران با مشارکت در آزادی زندانیان جرایم غیرعمد، از آسیب های اجتماعی که خانواده های زندانیان را تهدید می کند می کاهند.

هاشمیان در ادامه سخنان خود گفت: مشارکت در کارهای خیر، گذشت و مهربانی را در جامعه فراگیر می کند و این همان چیزی است که برای آرامش و بالابردن آستانه تحمل جامعه به آن نیازمندیم.

وی به مردم و خیران اطمینان داد، کمک های آنان فقط برای زندانیان جرایم غیرعمد و دیون مالی هزینه خواهد شد.

رئیس کل دادگستری گلستان با بیان این که گلریزان فقط مربوط به ماه مبارک رمضان نیست، افزود: افراد در طول سال می توانند با پرداخت کمک های نقدی خود به شماره حساب 0106002975005 یا شماره کارت 6037991899938439 به نام ستاد دیه استان نزد بانک ملی، واریز و در آزادی زندانیان جرایم غیرعمد مشارکت کنند.

هاشمیان گفت: از سال 89 تا کنون بیش از یک هزار و 800 زندانی جرایم غیرعمد و تصادف با کمک خیران، رضایت شاکیان و پرداخت وام از زندان آزاد شده اند.

وی افزود: پارسال با کمک خیران و ستاد دیه 305 نفر از زندانیان جرایم غیرعمد از زندان آزاد شدند.

این مقام ارشد قضایی استان در ادامه سخنان خود گفت: با وجود کاهش جرایم در بخش های مختلف استان، محکومین مالی افزایش یافته است که نشان می دهد باید مسئولان اجرایی برای توسعه اقتصادی و افزایش اشتغال تلاش کنند که خوشبختانه با وحدت موجود بین مردم و مسئولان، گلستان مستعد جذب سرمایه گذار است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: