• جمعه ۱ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۶:۳۱
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 974-192-5
  • خبرنگار : 1036
  • منبع خبر : ایسنا استان گلستان

امام جمعه گرگان:

پیشنهاد دهندگان مذاکره با آمریکا درک درستی از شرایط ندارند

امام جمعه گرگان با اشاره به نامه‌ای که توسط یک عده افراد در داخل و خارج از کشور تهیه ‌شده و پیشنهاد مذاکرات با رئیس‌ جمهور آمریکا را دارند، گفت: امضاء کنندگان این نامه درک درستی از شرایط ندارند.

به گزارش ایسنا-منطقه گلستان، آیت الله سید کاظم نورمفیدی در خطبه های نماز جمعه این هفته گرگان اظهار کرد: مذاکره با شخص و کشوری که به ‌هیچ‌ وجه به تعهدات خود عمل نمی‌ کند امکان‌ پذیر نیست چراکه ما تجربه مذاکرات داشتیم و طبق اعلام آژانس بین‌المللی ایران به همه تعهدات خود عمل کرد اما این آمریکا بود که به وعده‌ های خود عمل نکرد.

وی افزود: ترامپ هر وقت منافعش اجازه دهد بدون شک تعهدات را زیرپا گذاشته و برایش هیچ چیز و هیچ کس مهم نیست.

نماینده ولی فقیه در گلستان با اشاره به اینکه امروز با جنگ اقتصادی رو به ‌رو هستیم، تصریح کرد: دشمن می‌ خواهد گلوی ایران را فشار دهد تا مردم در شرایط سخت تحریم، آستانه صبر و تحملشان به پایان برسد. در این شرایط برخی با خریدهای بزرگ، احتکار و مسائل دیگر، اوضاع بازار را به هم می‌ ریزند و در واقع در حال ریختن آب به آسیاب دشمن و کمک به چرخیدن سریع این آسیاب می‌ کنند.

نورمفیدی با اشاره به اهمیت مسئله بحران آب، خاطرنشان کرد: در حال حاضر استان گلستان با بحران آب مواجه است که باید خود را در مقابل این بحران حفظ کنیم. باید فرهنگ استفاده بهینه از آب افزایش یابد، در غیر این صورت با بحران مواجه خواهیم شد.

امام جمعه گرگان با اشاره به ورود سالانه 400 هزار پرونده به دستگاه قضایی گلستان،‌ اظهار کرد: ورود این تعداد پرونده نشان دهنده پایین آمدن تحمل، سعه صدر و اعتماد عمومی است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: