• شنبه ۲ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۳
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 974-292-5
  • خبرنگار : 1036
  • منبع خبر : ایسنا استان گلستان

رئیس کل دادگستری گلستان:

قانون مداری و قانون محوری باید اساس کار ضابطین قضایی باشد

رئیس کل دادگستری گلستان با بیان این که اجرای قانون وظیفه ما است، گفت: باید ضابطین بر اساس شرع و قانون عمل کنند و مراقب باشند از سر دلسوزی خلاف شرع مرتکب نشوند.

به گزارش ایسنا-منطقه گلستان به نقل از دادگستری گلستان، هادی هاشمیان در همایش جامعه اطلاعاتی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با دستگاه قضایی، افزود: دلایل مشروعی که ضابطین تهیه می کنند باید قابل دفاع در دادگاه باشد زیرا اساس کار قاضی شواهد و مدارک قانونی است.

وی در ادامه سخنان خود با اشاره به تغییر سریع شگردهای مجرمان، اظهار کرد: کشف شگرد های مختلف جرایم نیاز به دانش تخصصی دارد و باید ضابطین و قضات دانش خود را به روز کنند و با تکنولوژی های روز آشنا باشند.

این مقام ارشد قضایی استان به هجمه ها علیه قوه قضاییه و سپاه هم اشاره کرد و گفت: دشمنان با این حمله ها می خواهند ما را در مسیر درستی که در آن حرکت می کنیم متزلزل کنند اما به فضل خداوند همچون گذشته محکم پای این انقلاب و برخورد با دشمنان مردم ایستاده ایم و اجازه شیطنت و توطئه به دشمنان این مرز و بوم نخواهیم داد.

هاشمیان تصریح کرد: سلامت سپاه سبب شده است کارها با دقت و سرعت پیش رود و با کمک آن ها گروهک های تروریستی زیادی شناسایی و پیش از هر اقدامی متلاشی شوند.

وی در ادامه سخنان خود با بیان این که ایمان و قدرت معنوی دو عامل پیروزی و پیشبرد ما در عرصه های مختلف است، افزود: هر جا از معنویات فاصله گرفتیم آسیب پذیر شدیم و اگر می خواهیم همچون گذشته قوی باشیم باید توسل به قرآن و اهل بیت و پیروی از ولایت را سرلوحه کارهای خود قرار دهیم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: