• یکشنبه ۳ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۸:۳۹
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 974-491-5
  • خبرنگار : 1036
  • منبع خبر : ایسنا استان گلستان

مدیر کل دفتر میگو سازمان شیلات ایران:

پرورش دهندگان میگو می توانند از تسهیلات روستایی بهره مند شوند

مدیر کل دفتر میگو سازمان شیلات ایران گفت: پرورش دهندگان می توانند با استفاده از تسهیلات کم بهره توسعه روستایی در جهت رونق و افزایش راندمان تولید خود گام بردارند.

به گزارش ایسنا-منطقه گلستان به نقل از شیلات گلستان، مهندس وحید  معدنی در جلسه کارگروه میگو استان گلستان با اشاره به پرداخت تسهیلات ویژه به پرورش دهندگان، خاطرنشان کرد: تسهیلات سرمایه در گردش صندوق توسعه ملی در دو بخش مناطق کم برخوردار با سود 7 درصد و مناطق برخوردار با سود 11 درصد به متقاضیان پرداخت می شود.

وی در خصوص تسهیلات کم بهره توسعه روستایی به پرورش دهندگان میگو استان نیز گفت: سازمان شیلات ایران در دو مورد تسهیلات روستایی در قالب تسهیلات توسعه روستایی و تسهیلات اشتغال فراگیر روستایی آمادگی همکاری با متقاضیان را دارد که پرورش دهندگان می توانند با ثبت نام در سامانه کارا از این تسهیلات بهره مند شوند.

معدنی تصریح کرد: در حال حاضر سازمان شیلات ایران و سازمان دامپزشکی کشور تعامل خوبی با هم برقرار کرده اند و همه در تلاش هستیم تولید کننده با کمترین مشکل در مسیر تولید خود روبرو شود.

رئیس دفتر میگو سازمان شیلات ایران با تاکید بر اینکه فعالیت های آبزی پروری کشور از نظر علمی باید با دانش دنیا برابری کند، تصریح کرد: به عنوان یک سیاست در سازمان شیلات می کوشیم فعالیت ها هر چه بیشتر به سمت علمی شدن پیش بروند و در این زمینه از طرح های علمی تمامی صاحب نظران و متخصصان امر در مورد ایجاد و پیاده سازی روش های نوین در مرحله تکثیر و پرورش میگو 100 درصد استقبال و حمایت خواهیم کرد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: