• یکشنبه ۳ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۹
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 974-197-5
  • خبرنگار : 1036
  • منبع خبر : ایسنا استان گلستان

فرمانده انتظامی کردکوی خبرداد:

دستگیری قاتل پیر زن روستایی

فرمانده انتظامی کردکوی از دستگیری قاتل پیر زن 71 ساله روستایی در این شهرستان خبر داد.

علی اکبر خرمی در گفت و گو با ایسنا-منطقه گلستان اظهار کرد: 23 خرداد ماه امسال وقوع یک فقره قتل به مرکز 110 اطلاع داده شد که با اتفاق بازپرس در محل حاضر شدیم. خانمی در حیاط منزلش با چاقو به قتل رسیده بود. کار جمع آوری آثار جرم در محل توسط پلیس آگاهی انجام شد.

وی افزود: در بررسی های اولیه هیچ گونه سرنخی به دست نیامد و تنها مشخص شده بود که تعدادی از طلا جات مقتول به سرقت رفته است.

خرمی ادامه داد: با دستور بازپرس ویژه تحقیقات از معتمدین محل و نزدیکان مقتول انجام شد تا اینکه در تحقیقات مشخص شد که شخصی از زمان وقوع این قتل خودش را مخفی کرده است. با رصد اطلاعاتی روز گذشته با خبر شدیم این شخص در محل کارش حضور یافته است.

فرمانده انتظامی کردکوی تصریح کرد: با هماهنگی انجام شده این شخص دستگیر و به پلیس آگاهی انتقال داده شد. بازجویی از این فرد انجام و مستندات توسط پلیس ارائه شد.

وی اضافه کرد: این شخص بعد از مشاهده مستندات به قتل اعتراف و اظهار کرد که به دلیل وضعیت مالی ضعیف با همدستی یکی از دوستانش این کار را انجام داده است.

خرمی با بیان اینکه آلات قتلاله و کلیه وسایل در خودرو شخصی قاتل به صورت ماهرانه جاسازی شده بود، گفت: همدست این شخص نیز دستگیر شد و متهمین برای ادامه سیر مراحل قانونی به دستگاه قضایی معرفی شدند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: