• یکشنبه ۳ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۱
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 974-595-5
  • خبرنگار : 1036
  • منبع خبر : ایسنا استان گلستان

پایان دور نخست مسابقات وشوو جام پارس در بخش ساندا

مسابقات مقدماتی ساندا هفتمین دوره رقابت های بین المللی ووشو جام پارس در گرگان در حال برگزاری است.

به گزارش ایسنا-منطقه گلستان، مسابقات ساندا رقابت های ووشو جام پارس در 9 وزن در حال برگزاری است که دور نخست مسابقات صبح امروز برگزار شد.

در دور اول این رقابت ها در وزن 56- نماینده ارمنستان برابر نماینده ویتنام به برتری رسید. در این وزن جابر ناصریان از تیم گلستان برابر حریف افغانستانی خود به برتری دست یافت.

امید شهریاری نماینده کشورمان از تیم پارس جنوبی در این وزن در بازی با نماینده پاکستان دچار مصدومیت شد و بازی به سود حریف پاکستانی به پایان رسید.

یاداو نماینده هندوستان در دور اول استراحت داشت.

در وزن 60- کیلوگرم در بازی نخست نماینده پاکستان برابر نماینده ویتنام به پیروزی رسید. در بازی دوم این وزن نیز رضا صبحانی از تیم پارس جنوبی برابر نماینده ارمنستان به پیروزی دست یافت.

در بازی دیگر این وزن نماینده هندوستان برابر نماینده سوئد به برتری رسید. در بازی آخر دور مقدماتی این وزن نیز با برتری آهنگریان از تیم گلستان برابر نماینده افغانستان به پایان رسید.

در وزن 65- در بازی نخست ظفری از تیم پارس جنوبی برابر نماینده ویتنام به برتری رسید. در بازی دیگر این وزن نماینده افغانستان برابر نماینده ارمنستان به برتری دست یافت. دیگر بازی این وزن نیز با برتری محمدی از تیم گلستان برابر نماینده لبنان به پایان رسید.

در دور اول این وزن سینگ از هندوستان استراحت داشت.

در وزن  70- کیلوگرم نمایندگان لبنان و ارمنستان در دور نخست استراحت داشتند. در دو بازی مقدماتی دیگر این وزن نیز نوری از تیم گلستان برابر نماینده هندوستان و سیفی از تیم پارس جنوبی برابر نماینده هندوستان به برتری دست یافتند.

در بازی اول وزن 75- کیلوگرم نماینده پاکستان برابر نماینده لبنان به برتری دست یافت. در بازی دیگر نماینده افغانستان برابر نماینده هندوستان به برتری رسید.

نماینده تیم پارس جنوبی و تیم گلستان در دور نخست استراحت داشتند.

در وزن 80- کیلوگرم نمایندگان تیم گلستان و ویتنام در دور مقدماتی استراحت داشتند. کرمی نژاد از تیم پارس جنوبی برابر نماینده افغانستان به برتری رسید. نماینده ارمنستان نیز برابر نماینده هندوستان به برتری دست یافت.

در وزن 90- کیلوگرم نمایندگان تیم های گلستان،‌ پارس جنوبی و افغانستان در دور نخست استراحت داشتند. در تنها دیدار مرحله مقدماتی این وزن نماینده هندوستان برابر نماینده لبنان به برتری دست یافت.

در دور نخست وزن 95+ و 85- کیلوگرم نمایندگان تیم ها استراحت داشتند.

دور نیمه نهایی این رقابت ها بعد از ظهر امروز برگزار خواهد شد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: