• یکشنبه ۳ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۴
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 974-695-5
  • خبرنگار : 1036
  • منبع خبر : ایسنا استان گلستان

سرمربی تیم ملی ووشو: جام پارس محک خوبی برای مسابقات آسیایی جاکارتا است

سرمربی تیم ملی ووشوی ایران گفت: مسابقات ووشو جام پارس محک خوبی برای بازیکنان تیم ملی است تا خصوصا از نظر روحی و روانی در شرایط مسابقات آسیایی جاکارتا قرار گیرند و بتوانند استرس و هیجانات قبل از بازی را مدیریت کنند.

به گزارش ایسنا-منطقه گلستان، حسین اوجاقی در حاشیه برگزاری مسابقات ووشو جام پارس در جمع خبرنگاران با بیان اینکه بازیکنان 80 درصد انتظاراتمان را برآورده کردند، اظهار کرد: هدف از شرکت در این مسابقات پی بردن به نقات ضعف و قوت و رسیدن به شرایط روحی و روانی مناسب برای حضور در مسابقات آسیایی جاکارتا است.

وی تصریح کرد: کشورهای چین، ویتنام، کره جنوبی و هند به ترتیب مهمترین حریفان ما در آسیا هستند که هند و ویتنام در این رقابت ها حضور دارند. البته در این دوره انتظار بازی بهتری از کشور ویتنام داشتیم.

اوجاقی با اشاره به مصدومیت 2 نفر از ووشوکاران در دور نخست مسابقات، تصریح کرد: فرود ظفری در ثانیه های پایانی رقابت با حریف ویتنامی دچار پارگی ابرو شد اما در نهایت بازی را با پیروزی پشت سر گذاشت. اجازه بازی وی در مراحل بعدی را نخواهیم داد.

سرمربی تیم ملی ووشوی ایران درخصوص مسابقات جاکارتا، اظهار کرد: این مسابقات در 4 وزن برگزار می شود و احتمال اینکه در هر چهار وزن به بازیکنان چین برخورد کنیم، وجود دارد و این کار ما را سخت می کند.

وی خاطرنشان کرد: در دوره های گذشته وزن 75 کیلوگرم نیز وجود داشت و ما همواره فینالیست بودیم ولی در جاکارتا این وزن حذف شده است.

اوجاقی درخصوص میزبانی گرگان از این رقابت ها، گفت: مسابقات استانداردهای لازم را دارد و تدارک خوبی دیده شده است، از مسئولین استان و فدراسیون ووشو تشکر می کنم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: