• یکشنبه ۳ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۱
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 974-392-5
  • خبرنگار : 1036
  • منبع خبر : ایسنا استان گلستان

تشکیل کمیته بررسی معوقات بانکی در استان گلستان

رئیس کل دادگستری گلستان از تشکیل کمیته بررسی معوقات بانکی در استان خبر داد و گفت: دادستان مرکز استان ،شورای بانک ها و اداره اطلاعات از اعضای این کمیته هستند.

به گزارش ایسنا-منطقه گلستان به نقل از دادگستری گلستان، هادی هاشمیان اظهار کرد: اعضای این کمیته لیست بدهکاران بانکی را بررسی و پس از دعوت از بدهکاران دانه درشت، آنان را به پس دادن معوقات مکلف می کنند.

وی افزود: اجازه نمی دهیم کسانی که به اسم سرمایه گذاری و تولید، تسهیلات دریافت و در جای دیگر هزینه کرده اند، در چرخه تولید و اشتغال استان خللی وارد کنند.

این مقام ارشد قضایی گلستان در ادامه سخنان خود از گفت: سال گذشته با پیگیری ستاد اقتصاد مقاومتی قوه قضاییه در استان، بیش از یکصد میلیارد تومان از معوقات بانکی سال گذشته وصول شد.

هاشمیان ادامه داد: این میزان وصولی نسبت به سال پیش از آن 21 درصد بیشتر است.

رئیس کل دادگستری گلستان تصریح کرد: وصول معوقات بانکی در راستای کمک به رونق اقتصاد و بازگشت پول به بانک ها برای تزریق تسهیلات به سرمایه گذاران و واحد های تولیدی استان صورت گرفته است.

هاشمیان از ایجاد شعب تخصصی به منظور رفع مشکلات سرمایه گذاران امسال خبر داد و گفت: این شعب در دادگاه ها و دادسراهای سراسر استان تشکیل شده است و برای رسیدگی تخصصی تر به پرونده هایی که یکی از طرفین آن واحد های تولیدی و سرمایه گذاران هستند دوره امورزشی اشنایی با فضای کسب و کار نیز برای قضات این شعب برگزار می شود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: