• دوشنبه ۴ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۸:۲۵
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 974-1295-5
  • خبرنگار : 1036
  • منبع خبر : ایسنا استان گلستان

نفرات برتر ساندا هفتمین دوره جام پارس مشخص شدند

مسابقات فینال بخش ساندا هفتمین دوره رقابت های بین المللی ووشو جام پارس عصر امروز در گرگان برگزار و برترین های اوزان مختلف معرفی شدند.

به گزارش ایسنا-منطقه گلستان، هفتمین دوره رقابت های بین المللی ووشو جام پارس با حضور سانداکاران کشورهای ویتنام، هندوستان، پاکستان، افغانستان، لبنان،‌ سوئد، ارمنستان و دو تیم پارس جنوبی و هیئت ووشو گلستان برگزار شد.

دیدار نهایی وزن 56 کیلوگرم بین آشوک کومار از هند و جابر ناصریان از گلستان برگزار شد که نماینده گلستان توانست از سد حریف خود بگذرد و به مقام قهرمانی دست یابد. ناصریان پیش از این دیدار محمد عزیز از افغانستان و زاهور احمد از پاکستان را شکست داده بود.

در فینال 60 کیلوگرم رضا صبحانی و عرفان آهنگریان از پارس جنوبی و گلستان به مصاف هم رفتند که در نهایت آهنگریان در یک بازی نزدیک به پیروزی رسید. آهنگریان در مراحل قبل از سد معراج آجیز از افغانستان و بیکی سینگ از هند عبور کرده بود.

کیران سینگ از هند و علی محمدی از گلستان فینال وزن 65 کیلوگرم را برگزار کردند. محمدی که در مراحل گذشته الکساندر راسی از سوئد و خالد هوتاک از افغانستان را شکست داده بود، در دیدار نهایی نیز حریف هندی خود را مغلوب کرد و به مدال طلا دست یافت.

دیدار نهایی وزن 70 کیلوگرم بین محسن محمد سیفی از پارس جنوبی و پردیک کومار از هند برگزار شد که محمد سیفی توانست در یک بازی زیبا از سد حریف هندی خود بگذرد و مقام قهرمانی را به دست آورد. محمدسیفی پیش از این محمد هوتاک از افغانستان و کارلوس ابراهیم از لبنان را شکست داده بود.

فینال وزن 75 کیلوگرم بین دو نماینده کشورمان برگزار شد. یوسف صبری از پارس جنوبی با شکست عباس شیخی از گلستان به مقام قهرمانی دست یافت. صبری در دور نخست استراحت داشت و در نیمه نهایی از سد ماز خان از پاکستان عبور کرده بود.

دیدار نهایی 80 کیلوگرم را نیز نمایندگان کشورمان برگزار کردند که در نهایت یزدان کریمی نژاد از پارس جنوبی توانست با شکست محمدمهدی گرشاسبی از گلستان به مدال طلا دست یابد. کریمی نژاد پیش از فینال محمد عبدالی از افغانستان و گوین ون نگیا از ویتنام را شکست داده بود.

مرتضی نوروزی از گلستان و معین تقوی از پارس جنوبی در فینال وزن 85 کیلوگرم به مصاف هم رفتند که تقوی در مقابل حریف خود به برتری رسید و به مقام قهرمانی دست یافت. تقوی در دور نخست استراحت داشت و در دیدار نیمه نهایی محمد حمود حریف لبنانی خود را شکست داده بود.

فینال وزن 90 کیلوگرم را آرمان بازیاری از پارس جنوبی و خالد عمر نوری از افغانستان برگزار کردند که بازیاری توانست با شکست حریف خود به مدال طلا این وزن دست یابد. بازیاری در دور نخست قرعه استراحت داشت و در دور بعد از سد راجیندر سینگ از هند عبود کرده بود.

فینال وزن به علاوه 90 کیلوگرم صبح امروز برگزار شده بود که محمد نصیری از پارس جنوبی توانسته بود با شکست حریف لبنانی خود به مدال طلا دست یابد.

این مسابقات به مدت دو روز به میزبانی گرگان برگزار شد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: