• دوشنبه ۴ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۸:۳۹
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 974-1495-5
  • خبرنگار : 1036
  • منبع خبر : ایسنا استان گلستان

پارس جنوبی قهرمان هفتمین دوره مسابقات ووشو جام پارس شد

هفتمین دوره رقابت های بین المللی ووشو جام پارس با قهرمانی پارس جنوبی در دو بخش تالو و ساندا به پایان رسید.

به گزارش ایسنا-منطقه گلستان، هفتمین دوره رقابت های بین المللی ووشو جام پارس با حضور تیم های ویتنام، هندوستان، پاکستان، افغانستان، لبنان،‌ سوئد، ارمنستان و تیم های پارس جنوبی و هیئت ووشو گلستان از ایران به مدت دو روز در گرگان برگزار شد.

در پایان این رقابت ها تیم پارس جنوبی متشکل از ووشوکاران تیم ملی کشورمان با کسب 14 طلا، 4 نقره و یک برنز برای سومین سال پیاپی قهرمان جام پارس شد. تیم های هیئت ووشو گلستان با کسب 5 طلا، 8 نقره و یک برنز و هندوستان با سه نقره و 9 برنز نیز به ترتیب دوم و سوم شدند.

*اسامی نفرات اول بخش ساندا:

وزن 56 کیلوگرم:

جابر ناصریان از گلستان

60 کیلوگرم:

عرفان آهنگریان از گلستان

65 کیلوگرم:

علی محمدی از گلستان

70 کیلوگرم:

محسن محمد سیفی از پارس جنوبی

75 کیلوگرم:

یوسف صبری از پارس جنوبی

80 کیلوگرم:

یزدان کریمی نژاد از پارس جنوبی

85 کیلوگرم:

معین تقوی از پارس جنوبی

90 کیلوگرم:

آرمان بازیاری از پارس جنوبی

به علاوه 95 کیلوگرم:

محمد نصیری از پارس جنوبی


*اسامی نفرات برتر بخش تالو:

فرم گوئن‌شو
۱) امیرمحمد رضایی از هیئت ووشوی گلستان
۲) گلاب‌شاه عمری از تیم ملی افغانستان
۳) موآنگ از تیم ملی ویتنام

فرم چیانگ‌شو
۱) سامان احمدی از پارس جنوبی
۲) بهروز بخشی‌زاده از پارس جنوبی
۳) آیتا کومار از تیم ملی هند

فرم نن‌گوئن
۱) مصطفی حسن‌زاده از پارس جنوبی
۲) امیرحسین رمضانی از ووشوی گلستان
۳) جمشید ابراهیم از تیم ملی افغانستان

فرم تای‌چی‌جین
۱) علی وطن‌خواه از پارس جنوبی
۲) محمد یزدانی از ووشوی گلستان
۳) متل ماکومبا از تیم ملی هند

فرم جین‌شو
۱) بهروز بخشی‌زاده از پارس جنوبی
۲) سامان احمدی از پارس جنوبی
۳) آیتا کوماز از تیم ملی هند

فرم دائوشو
۱) امیر محمدرضایی از هیئت ووشوی گلستان
۲) گلاب‌شاه عمری از تیم ملی افغانستان
۳) موآنگ از تیم ملی ویتنام

فرم نن‌گوئن
۱) مصطفی ‌حسن‌زاده از پارس‌ جنوبی
۲) امیرحسین رمضانی از ووشوی گلستان
۳) نرای کومار از تیم ملی هند

فرم چانگ‌چوآن:
۱) سامان احمدی، تیم پارس‌ جنوبی
۲) بهروز بخشی‌زاده، تیم پارس جنوبی
۳) آیتا کومار، تیم ملی هند

فرم نن‌دائو:
۱) مصطفی حسن‌زاده، تیم پارس جنوبی
۲) امیرحسین رمضانی، تیم ووشوی گلستان
۳) نرای کومار، تیم ملی هند

فرم تای‌چی‌چوآن:
۱) علی وطن‌خواه، تیم پارس‌ جنوبی
۲) محمد یزدانی، تیم ووشوی گلستان
۳) متل نوکومبا، تیم ملی هند

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: