• چهارشنبه ۶ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۶
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 974-397-5
  • خبرنگار : 1046
  • منبع خبر : ایسنا استان گلستان

رئیس شعبه 11 صلح و سازش گنبدکاووس:

200 پرونده جرائم غیرعمد مختومه شد

خیر نمونه کشوری و رئیس شعبه 11 صلح و سازش گنبدکاووس از مختومه شدن 200 فقره پرونده جرایم غیرعمد در سه ماهه گذشته در این شعبه خبر داد.

به گزارش ایسنا-منطقه گلستان، محمد شهرکی در نشست خبری با اصحاب رسانه استان اظهارکرد: سه پرونده قصاص محکوم به اعدام از شهرستانهای رامیان، گنبدکاووس و گالیکش در چند روز اخیر با رضایت اولیای دم مختومه شد و این افراد بزودی به آغوش گرم خانواده باز می گردند.

وی خاطرنشان کرد: در سال جاری تاکنون حدود 200 فقره پرونده جرائم غیرعمد با رضایت شاکیان و آزاد شدن زندانیان مختومه شده است.

این خیر گنبدی در ادامه افزود: متاسفانه درصد بالایی از مراجعه کنندگان به دستگاه قضایی جوانان هستند که باید علت را جویا شد.

شهرکی تصریح کرد: اگر یک گروه فرهنگی از معتمدین برای کمک و بررسی به مشکلات مردم شهر در مساجد و محله ها  تشکیل شود، بسیاری از مشکلات حل خواهد شد و چه بسا جرمی رخ ندهد.

وی در خصوص هدفش از ورود به این عرصه، اظهار کرد: اگر صندوقی جایزه ای دارد برای تبلیغات کار خودشان است و جوایز آن نیز محدود است اما بانک ما بانک خداست و حساب ما حساب الهی و برندگان آن نامحدود است.

رئیس شعبه 11 صلح و سازش گنبدکاووس با انتقاد از برخی بیمارستانها، گفت: چرا باید بیمارستانها جنازه ای را که خانواده متوفی توان پرداخت مالی ندارد، نگه دارند؟ چطور دولت برای گرفتن مالیات سراغ شخص می رود ولی برای یک بیمار با ضعف مالی نمی تواند کاری کند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: