• شنبه ۹ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۷
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 974-1590-5
  • خبرنگار : 1036
  • منبع خبر : ایسنا استان گلستان

شناسایی باند مدعیان نفوذ در پرونده های قضایی در گلستان

رئیس کل دادگستری گلستان از شناسایی باند مدعیان نفوذ در پرونده های قضایی خبرداد و گفت: اعضای این باند با ادعای این که می توانند روی نتیجه پرونده ها اثر بگذارند از افراد پول می گرفتند.

به گزارش ایسنا-منطقه گلستان به نقل از دادگستری گلستان، هادی هاشمیان اظهار کرد: یکی از اعضای این باند کارمند یکی از اداره های تابعه دستگاه قضایی بود و دیگری هم که کارمند اخراجی یکی از دستگاه ها بود ، با خانواده زندانیانی که در دادگستری پرونده داشتند تماس می گرفتند و با ادعای این که می توانند روی نتیجه و روند رسیدگی پرونده اثر بگذارند از خانواده ها پول می گرفتند.

وی افزود: این افراد پس از چند مرحله کلاهبرداری با گزارش مردم به سامانه 1580 حفاظت و اطلاعات دادگستری استان، شناسایی و پس از تحقیق و بررسی دستگیر شدند.

هاشمیان تصریح کرد: متاسفانه با وجود هشدارهای متعدد، باز هم شاهدیم برخی افراد به راحتی اعتماد می کنند و در دام کلاهبرداران گرفتار می شوند.

رئیس کل دادگستری گلستان بار دیگر به مردم توصیه کرد، به افرادی که ادعای حل مشکل آنان از راه های غیرقانونی و در ازای دریافت پول در دستگاه قضایی و سازمان های تابعه قوه قضاییه را دارند، اعتماد نکنند و در صورت مواجهه با چنین افرادی به سامانه خبری حفاظت اطلاعات دادگستری گلستان با شماره 1580 تلفنی اطلاع دهند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: