• سه شنبه ۱۲ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۸
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 974-2191-5
  • خبرنگار : 1036
  • منبع خبر : ایسنا استان گلستان

در سه ماه اول 1397 صورت گرفت؛

پلمب 14 آسانسور غیر استاندارد در گلستان

مدیر کل استاندارد گلستان از پلمب 14 دستگاه آسانسورغیر استاندارد طی بازدیدهای دوره ای بازرسان این اداره کل در سه ماه اول سال 97 خبر داد.

به گزارش ایسنا-منطقه گلستان، محمود فرمانی اظهار کرد: سازمان ملی استاندارد ایران بازرسی های ادواری را به منظور جلوگیری از فعالیت آسانسورهای فاقد استاندارد الزام کرده که در کل کشور صورت می گیرد و در همین راستا در استان گلستان در سه ماه اول سال 97 طی 32 مورد بازرسی از آسانسورهای منصوبه، 14 دستگاه آسانسور مراکز دولتی، عمومی و بعضا مسکونی به علت نداشتن ایمنی و استانداردهای لازم پلمب شدند.

وی خاطرنشان کرد: سال گذشته از 130 مورد بازرسی از آسانسورهای منصوبه، 60 دستگاه آسانسور غیر استاندارد پلمب شد.

فرمانی تصریح کرد: با توجه به هشدارهایی که به مالکین و مديران ساختمانها در خصوص عدم نصب آسانسور غیر منطبق با استانداردهای لازم داده می شود، باز هم شاهد نصب آسانسورهای غیر ایمن توسط شرکت های غیر مجاز در ساختمان های عمومی هستیم.

مدیر کل استاندارد گلستان افزود: حوزه آسانسور به دلیل اهمیت و حساسیت، همکاری همه دستگاه ها را می طلبد و در راستای حفظ ایمنی شهروندان این همکاری از سوی دستگاه های اجرایی استان ضرورت دارد و لازم است شهروندان نیز هنگام نصب آسانسور حتما به شرکت هایی که مجاز به نصب هستند، مراجعه کنند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: