• شنبه ۱۶ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۸
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 974-2991-5
  • خبرنگار : 1036
  • منبع خبر : ایسنا استان گلستان

طی سه ماهه امسال صورت گرفت؛

پلمپ 25 وسیله بازی غیراستاندارد در گلستان

مدیر کل استاندارد گلستان از پلمب 25 تجهیزات بازی شهربازی ها در سه ماهه اول امسال در سطح استان خبر داد.

به گزارش ایسنا-منطقه گلستان، محمود فرمانی اظهار کرد: به منظور حفظ سلامت و ایمنی استفاده کنندگان از تجهیزات شهر بازی ها و تشدید نظارت ها توسط کارشناسان اداره کل استاندارد گلستان، 25 وسیله بازی غیراستاندارد شناسایی و پلمب شد.

وی با بیان اینکه رعایت نکات ایمنی در وسایل بازی و تجهیزات پارک‌ها و شهربازی‌ها مشمول استاندارد اجباری هستند، افزود: لزوم استاندارد شامل سه مرحله ساخت، نصب و بهره‌برداری است لذا برای دریافت تاییدیه باید هر سه مرحله تحت نظارت کارشناسان استاندارد انجام شود.

فرمانی گفت: با توجه  به همکاری و تعاملات صورت گرفته با شهرداری ها انتظار می رود شهرداری های استان نیز به منظور حفظ ایمنی و سلامت شهروندان از فعالیت تجهیزات شهرهای بازی و زمین های بازی که نسبت به دریافت گواهی ایمنی اقدام کردند، جلوگیری به عمل آورند.

مدیر کل استاندارد گلستان خاطرنشان کرد: از همشهریان و مسافران تقاضا می شود به دلیل افزایش میزان استفاده از این تجهیزات در فصل تابستان از استاندارد بودن تجهیزات بازی مورد استفاده اطمینان حاصل کنند.

وی بیان کرد: بهره برداران و مالکین می بایست تصویری از گواهینامه صادر شده برای آن تجهیز را به جهت ایجاد اطمینان خاطر استفاده کنندگان در کنار تمامی تجهیزات تفریحی نصب کنند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: