• شنبه ۱۳ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۹
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 975-2791-5
  • خبرنگار : 1036
  • منبع خبر : ایسنا استان گلستان

تشریح برنامه های گرامیداشت روز حمایت از صنایع کوچک در گلستان

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان گلستان از تشکیل کمیته گرامیداشت روز ملی حمایت از صنایع کوچک در این شرکت خبر داد و برنامه های این هفته را تشریح کرد.

به گزارش ایسنا-منطقه گلستان، حجت اله خلیل زاده اظهار کرد: هماهنگی برای حضور در برنامه های رادیویی و تلویزیونی، برگزاری نشست خبری، برگزاری تور صنعتی ویژه اقشار مختلف از جمله دانشگاهیان  از شهرک های صنعتی و ادای احترام به مقام شامخ شهیدان و تجلیل از خانواده های ایثارگران و شهدا از جمله این برنامه ها است.

وی افزود: هماهنگی به منظور برگزاری نشست صمیمی با کارآفرینان و صنعتگران استان و معرفی کارآفرینان برتر و خوشه های صنعتی نمونه از دیگر این برنامه های این هفته است.

خلیل زاده با اشاره به اینکه بخش عمده ای از اشتغال استان در حوزه صنایع کوچک و متوسط است، خاطرنشان کرد: صنایع کوچک با توجه به سرمایه اولیه پایینی که نیاز دارد، فشار مالی سنگینی به دولت وارد نمی کند اما در مقابل ظرفیت اشتغالزایی بالایی دارد.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی گلستان بیان کرد: 21 مرداد، روز حمایت از صنایع کوچک فرصتی است تا با تخصیص بهینه منابع و توجه هر چه بیشتر صنایع کوچک پیشرفت کرده تا بار مسئولیت از دوش صنایع عظیم کاسته و رشد اقتصادی کشور بیش از پیش میسر شود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: