• دوشنبه ۱۵ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۵
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 975-3391-5
  • خبرنگار : 1036
  • منبع خبر : ایسنا استان گلستان

طی یک ماهه اخیر صورت گرفت؛

ارجاع 17 میلیارد تومان تخلف به تعزیرات حکومتی گلستان

رئیس اداره نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گلستان گفت: از 16 تیرماه تاکنون بالغ بر 341 پرونده تخلف در بخش های اقتصادی به ارزش 17 میلیارد تومان به تعزیرات حکومتی استان ارسال شد.

به گزارش ایسنا-منطقه گلستان، علی اصغر اصغری در جمع خبرنگاران اظهار کرد: از 16 تیرماه سالجاری طرح تشدید نظارت ها را با همکاری پلیس، مرکز بهداشت، میراث فرهنگی، دامپزشکی و تعزیرات حکومتی استان آغاز کردیم.

وی تصریح کرد: در این مدت بازرسان در دو نوبت صبح و عصر تا ساعت 8 شب مشغول به فعالیت هستند. اپراتور سامانه 124 به صورت 24 ساعته گزارش های مردمی را دریافت می کند.

اصغری بیان کرد: از زمان اجرای طرح تشدید بر نظارت ها تاکنون مردم 416 بار با سامانه 124 تماس گرفتند که 345 مورد مربوط به بخش کالا و 71 مورد مربوط به خدمات بود.

رئیس اداره نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت گلستان ادامه داد: بخش خواربار، لبنیات، نان، مواد پرتئینی از قبیل مرغ و تخم مرغ و گوشت، عدم دسترسی به سیلندرهای گاز مایع، ‌سبزیجات و برخی مصالح ساختمانی بیشترین مواردی بود که توسط مردم به این سامانه گزارش شد.

وی با بیان اینکه در طول 40 سال انقلاب هر جا که مردم مشارکت داشتند،‌ از پس مشکلات بر آمدیم، تصریح کرد: از ماه های اخیر که نوسانات طلا و ارز در سطح کشور ایجاد شد، سامانه 124 را تقویت کردیم. از ظرفیت تشکل های مدنی نیز کمک گرفتیم تا چتر نظارتی را گسترده تر کنیم.

اصغری خاطرنشان کرد: به دنبال این هستیم با تقویت نظارت ها جلوی تخلفات را در کوتاه ترین زمان ممکن بگیریم. در این راستا از 16 تیرماه تاکنون تعداد 7958 مورد بازرسی در سطح استان صورت گرفت که بالغ بر 341 پرونده تخلف به ارزش 17 میلیارد تومان به تعزیرات حکومتی ارسال شد.

رئیس اداره نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت گلستان در پایان گفت: به مردم اطمینان می دهیم، گزارش هایی که به سامانه 124 ارسال می شود را در مدت کمتر از 72 ساعت رسیدگی و نتیجه را اعلام خواهیم کرد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: