• سه شنبه ۱۶ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۱
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 975-1792-5
  • خبرنگار : 1036
  • منبع خبر : ایسنا استان گلستان

هاشمیان خبرداد: ارز دولتی بگیران زیر ذره بین دستگاه قضایی گلستان

رئیس کل دادگستری گلستان گفت: برای کسانی که ارز دولتی گرفته اند اما در جای خودش هزینه نکرده اند پرونده کیفری تشکیل می شود.

به گزارش ایسنا-منطقه گلستان به نقل از دادگستری گلستان، رئیس کل دادگستری گلستان در نامه ای به شورای هماهنگی بانک های استان از آنان خواست، اسامی افرادی که ارز دولتی برای صادرات و واردات دریافت کرده اند به دادگستری اعلام کنند.

هادی هاشمیان در این خصوص اظهار کرد: پس از دریافت لیست، نحوه هزینه کرد همه کسانی که ارز دولتی دریافت کرده اند به صورت جداگانه بررسی و رصد می کنیم.

وی افزود: به دادستان ها هم اعلام کرده ایم برای کسانی که ارزهای دریافتی را در جای خودش هزینه نکرده باشند  پرونده کیفری تشکیل دهند.

رئیس کل دادگستری گلستان خاطرنشان کرد: هر قدر تولید کنندگان واقعی زیر چتر حمایتی دستگاه قضایی هستند به همان نسبت  در برخورد با کسانی که نان خود را از آشفتگی بازار و دست بردن در بیت المال به دست می آورند سختگیریم.

وی در ادامه سخنان خود از طرح های ویژه دادگستری برای شناسایی و برخورد با محتکران هم خبر داد و گفت: گشت های رصد محسوس و نامحسوس با حضوری دستگاه های متولی و ضابطین آغاز شده است.

هاشمیان تاکید کرد: کسانی که جرم احتکار دستگیر شوند منتظر احکام سنگین قضایی باشند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: