• پنجشنبه ۱۸ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۶
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 975-4191-5
  • خبرنگار : 1036
  • منبع خبر : ایسنا استان گلستان

اجرای طرح مشوق های بیمه ای کارفرمایان در گلستان

معاون توسعه کار آفرینی و اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان با اشاره به ابلاغ طرح مشوق های بیمه ای کارفرمایان،‌گفت: بر اساس این طرح کارفرمایان به ازای هر دو نفر بیمه شده می توانند یک فارغ التحصیل دانشگاهی را به عنوان نیروی کار جدید بپذیرند و از معافیت بیمه ای کارفرمایی به مدت دو سال بهره مند شوند.

«موسی بی باک» در گفت و گو با ایسنا-منطقه گلستان افزود: هماهنگی های لازم بین وزرات خانه تعاون،‌ کار و رفاه اجتماعی و تامین اجتماعی صورت گرفت و این طرح از امسال اجرایی می شود.

وی اظهار کرد: حداکثر سن بیمه شده برای مقطع کارشناسی 25 سال تمام، برای مقطع کارشناسی ارشد 28 سال و برای مقطع دکترا 32 سال است. به حداکثر سن دانش آموختگان جویای کار پسر که دوره خدمت نظام وظیفه را گذرانده اند، دو سال افزوده می ‌شود.

بی باک بیان کرد: کارفرمایان کارگاه های خصوصی و تعاونی های فعال برای بهره مندی از این طرح می توانند به دفاتر کاریابی در سطح شهرستان ها مراجعه کنند.

معاون توسعه کار آفرینی و اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان در پایان خاطرنشان کرد: طرح کارورزی همچنان ادامه دارد و فارغ التحصیلان دانشگاهی می توانند به سامانه مراجعه و از مزایای این طرح بهره مند شوند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: