• دوشنبه ۱۹ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۸
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 976-1793-5
  • خبرنگار : 1036
  • منبع خبر : ایسنا استان گلستان

مدیر آموزش و پرورش گرگان:

امسال تمامی مدارس گرگان نیروی خدماتی خواهند داشت

مدیر آموزش و پرورش شهرستان گرگان گفت: یکی از مشکلات مدارس شهرستان در سال های گذشته کمبود نیروی خدماتی بود اما امسال نیروهای خدماتی را در بین تمام مدارس شهرها و روستاها ساماندهی کردیم.

به گزارش ایسنا-منطقه گلستان، بهجت تربتی نژاد در جمع خبرنگاران اظهار کرد: تاکنون بیش از 90 درصد ثبت نام ها در مدارس این شهرستان صورت گرفته و ثبت نام دیگر دانش آموزان باقی مانده تا پایان هفته آینده انجام می گیرد.

وی با اشاره به ساماندهی معلمان در مدارس، افزود: 1300 معلم در مقطع ابتدایی، 750 معلم در مقطع متوسطه اول، 700 معلم در مقطع متوسطه دوم و 300 معلم در فنی حرفه ای ساماندهی شدند.

تربتی نژاد با تاکید بر بحث موضوعات بهداشتی در مدارس، خاطرنشان کرد: امسال نیروهای خدماتی را در تمامی مدارس شهر و روستاهای شهرستان توزیع کردیم تا عدالت بین مدارس برقرار باشد.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان گرگان ادامه داد: امسال در تمامی 470  مدرسه شهرستان مراقب سلامت خواهیم داشت. مراقبین سلامت در روستاها با همکاری مراکز بهداشت روستاها جدی تر دنبال می شود.

وی بیان کرد: در سال تحصیلی جدید یک هزار تک صندلی،‌500 میز و نیکمت، 130 میز معلم و 130 صندلی معلم به مدارس افزوده می شود. 160 مدرسه نیز در حال تعمیر و رنگ آمیزی هستند.

تربتی نژاد به اشاره به افزوده شدن 18 کلاس درس، گفت: از سه شنبه کلاس های آموزش کتاب های نو نگاشت را برای معلمین آغاز خواهیم کرد.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان گرگان تصریح کرد: دو هفته گذشته بخشی از سرانه دانش آموزی به حساب مدارس واریز شده و به دنبال این هستیم بخش دیگر را نیز به حساب آنها واریز کنیم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: