• شنبه ۳۱ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۰
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 976-2592-5
  • خبرنگار : 1036
  • منبع خبر : ایسنا استان گلستان

ارشد نظامی آجا در گلستان:

توان بازدارندگی ایران جرات حمله را از دشمن گرفت

ارشد نظامی آجا در استان گلستان با تاکید بر اینکه نیروهای مسلح همیشه در تلاش بوده و هستند تا روز به روز بر آمادگی خود بیافزایند، گفت: امروز به مرحله ای از بازدارندگی رسیدیم که دشمن جسارت حمله به این کشور را نخواهد داشت.

به گزارش ایسنا-منطقه گلستان، امیر سرتیپ دوم محمد غفاری در مراسم رژه نیروهای مسلح در گرگان اظهار کرد: دوران 8 ساله دفاع مقدس سرشار از خاطرات بزرگمردانی است که در سایه سار وحدت، همدلی، ایثار، شهادت طلبی، خستگی ناپذیری، ساده زیستی و دلدادگی با توکل به خدا در کنار ولی فقیه زمان خود به مصاف دشمن رفتند و نهضت سرخ عاشورا را در عمل به اثبات رساندند.

وی افزود: این دلاور مردان گنجینه گرانبهایی را از خود به یادگار گذاشتند که به گفته مقام معظم رهبری می توان جهت عبور از مشکلات از نسخه های آن بهره جست.

غفاری خاطرنشان کرد: اینکه مقام معظم رهبری با قدرت می فرمایند "جنگ نخواهد شد"،‌ به خاطر آمادگی نیروهای مسلح و پا در رکاب بودن ارتش، سپاه، نیروی انتظامی، مرزبانی و بسیج مردمی است.

ارشد نظامی آجا در استان گلستان با اشاره به اینکه دغدغه مقام معظم رهبری در این پیچ تاریخی در زمینه فرهنگ و اقتصاد است، تصریح کرد: دشمن بر روی نقطه ضعف ما دست گذاشته و می خواهد مردم را از صحنه خارخ و آنها را از مسئولین جدا کند. اما مردم ما هوشیارند و به همت همه آحاد مردم و در سایه فرماندهی کل قوا همچنان خواهیم ایستاد و از موانع و مشکلات عبور خواهیم کرد تا این انقلاب را به دست صاحب اصلی خود، حضرت قائم(عج) تحویل دهیم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: