• یکشنبه ۱ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۱
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 977-393-5
  • خبرنگار : 1036
  • منبع خبر : ایسنا استان گلستان

توضیحات مدیر آموزش و پرورش گرگان درخصوص جابجایی مدرسه ایرانشهر

مدیر آموزش و پرورش شهرستان گرگان در پی تجمع امروز شماری از دانش آموزان مدرسه ایرانشهر و والدین آنها در خصوص جابه جایی این مدرسه به روستای محمد آباد توضیحاتی ارائه کرد.

به گزارش ایسنا-منطقه گلستان،‌ بهجت تربتی نژاد در گفت و گو با خبرنگاران اظهار کرد: در زمان ثبت نام مکان مدرسه تعیین نمی شود و تنها نام مدرسه آورده می شود. تنها صرف ثبت نام نمی توان گفت که باید مکان مدرسه نمونه در محل قبلی خود باشد.

وی افزود: امیدواریم با صحبت هایی که با خانواده ها خواهیم کرد،‌ مسائل را حل و فصل کنیم و بخشی از خواسته های آنها را برطرف کنیم.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان گرگان درخصوص رفت و آمد دانش آموزان به مدرسه جدید در روستای محمدآباد، گفت: 40 درصد دانش آموزان این مدرسه ساکن روستاهای اطراف و 60 درصد در شهر گرگان ساکن هستند. برای دانش آموزان روستایی شرایط رفت و آمد تغییری نمی کند اما برای دانش آموزان شهر گرگان، سرویس های مدارس بوسیله شرکت های مجاز در سامانه سپند در اختیار خانواده ها قرار گرفته شده است. برای بخشی دیگر از خانواده ها نیز در روزهای ابتدایی سال تحصیلی کار هماهنگی با این شرکت ها انجام خواهد گرفت. برای بخشی از دانش آموزان نیز اتوبوس شرکت واحد از میدان شهرداری به سمت مدرسه در نظر گرفته شده است.

وی بیان کرد: همه سرویس ها موظف هستند که دانش آموزان را به داخل حیاط مدرسه انتقال دهند و در زمان برگشت نیز آنها را از داخل حیاط مدرسه به محل سکونتشان و ایستگاه های در نظر گرفته شده منتقل کنند.

صبح امروز تعدادی از والدین و دانش آموزان گرگانی نسبت به جابه جایی دبیرستان ایرانشهر به مدرسه ای دیگر در روستای محمد آباد، در مقابل این مدرسه که جنب آموزش و پرورش شهرستان گرگان واقع شده، تجمع کردند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: