• دوشنبه ۲ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۸
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 977-492-5
  • خبرنگار : 1052
  • منبع خبر : ایسنا استان گلستان

سردار حزنی:

110 هزار پروژه عمرانی توسط قرارگاه های محرومیت زدایی سپاه انجام شد

فرمانده قرارگاه محرومیت زدایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: تا به امروز 110 هزار پروژه عمرانی و 83 هزار پروژه غیر عمرانی توسط قرارگاه مرکزی سپاه و سپاه های استانی انجام شده است.

به گزارش ایسنا-منطقه گلستان، سردار سید ضیاالدین حزنی در مراسم افتتاح متمرکز 8 پروژه عمرانی محرومیت زدایی بسیج سازندگی گلستان در گرگان، اظهار کرد: بحث محرومیت زدایی جزو وظایف سپاه نیست ولی ذات همه ما پاسداران این است که باید در کنار مردم و با مردم باشیم.

وی افزود: انجام 110 هزار پروژه عمرانی و 83 هزار پروژه غیر عمرانی کار بسیار ارزشمندی بود که توسط سپاه پاسداران انجام شد. تا به امروز 1075 مدرسه بازسازی و یا احداث شده است.

سردار حزنی یادآور شد: قراردادی با سازمان نوسازی مدارس در خصوص ایجاد 300 هزار متر مربع مدرسه در مناطق محروم کشور ‌منعقد کردیم.

در ادامه این مراسم سردار حسین معروفی، فرمانده سپاه نینوا استان گلستان نیز اظهار کرد: عبادتی بالاتر از خدمت کردن و برطرف کردن آلام مردم نیست.

وی تصریح کرد: در این مراسم افتتاح متمرکز 8 پروژه شامل یک مدرسه، سه خانه عالم، دو غسال خانه، یک کانون فرهنگی، یک دیوار کنترل حائل آب برای جلوگیری از بروز سیل را خواهیم داشت.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: