• سه شنبه ۳ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۴
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 977-391-5
  • خبرنگار : 1036
  • منبع خبر : ایسنا استان گلستان

معاون راه و شهرسازی گلستان:

بهسازی محور رامیان - اولنگ سرعت می گیرد

معاون مهندسی و ساخت اداره کل  راه و شهرسازي استان گلستان از شتاب بيشتر پروژه بهسازي محور راميان – سه راهي شاهرود (اولنگ) خبر داد.

به گزارش ایسنا-منطقه گلستان،‌ مهندس علي اكبر شاهيني اظهار کرد: محور راميان – سه راهي شاهرود (اولنگ) به طول 47 كيلومتر بوده كه حدود 40 كيلومترآن در حوزه استان گلستان واقع شده است و به عنوان بخشي از شبكه راه هاي ملي است و ارتباط بين دو استان گلستان و سمنان را فراهم مي كند.

وی افزود:  پروژه بهسازي این محور در راستاي افزايش ايمني و تسهيل در تردد روستانشينان و اتصال مناطق معدني منطقه به ساير مراكز صنعتي و دسترسي آسان گردشگران به مناطق بكر طبيعي وجاذبه هاي گردشگري محور فوق اجرا می شود.

شاهيني بیان کرد: این محوردر اثر سیلاب های سال 93 و بعد از آن آسیب های فراوانی دیده است و این اداره کل همزمان با بهسازی راه و تبدیل مشخصات از راه روستای به راه اصلی و فرعی، مشغول به بازسازی آن است.

وی ادامه داد: در حال حاضر پيمانكاران طرف قرارداد در قطعه اول مشغول به تعريض محور در 10 كيلومتر ابتدايي مسير، ترانشه برداري، تعريض آبرو، احداث ديوار و رفع نقاط لغزشي و حادثه خيز و در قطعه دوم نیز با هدف تثبیت لغزشهای جاده در حال احداث دیواره های حفاظتی  هستند.

معاون راه و شهرسازی گلستان با اشاره به اینکه پیشرفت فیزیکی کل طرح تاکنون 15 درصد بوده است، تصریح کرد: اعتبار مصوب این پروژه در سالجاری 5000 ميليون ريال است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: