• پنجشنبه ۵ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۹:۳۷
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 977-295-5
  • خبرنگار : 1036
  • منبع خبر : ایسنا استان گلستان

پیروزی سپاهان گرگان در هفته سوم لیگ برتر فوتبال نونهالان کشور

در هفته سوم مسابقات فوتبال لیگ برتر نونهالان کشور، سپاهان گرگان موفق شد تیم پیشگامان مشهد را شکست دهد.

به گزارش ایسنا-منطقه گلستان، این بازی که در عصر امروز در ورزشگاه آزادی گرگان برگزار شد، دو تیم در نیمه نخست بیشتر به ارزیابی هم پرداختند اما این تیم پیشگامان مشهد بود که بازی را در دست گرفت اما هوشیاری مدافعین و آمادگی "یاسین جافر" دروازه بان خوش تکنیک و "علی موحدی" مدافع سپاهان گرگان مانع از گشودن دروازه گرگان شد تا دو تیم نیمه نخست را با نتیجه مساوی به پایان ببرند.

در نیمه دوم اما سپاهان گرگان با سه تعویض و تغییر سیستم بازی خود به 4-4-2 و جنگندگی "حسام غفاری" و بازی سازی "امیر حسین محمدنیا" هافبک چپ پا و بازی ساز خود ابتکار عمل را در دست گرفت و با نفوذهای "سید محمد هاشمی" هافبک ریزنقش و سرعتی خود رفته رفته تیم پیشگامان را به عقب راند که در دو نوبت با بدشانسی توپهای مهاجمین سپاهان گرگان درون دروازه نرفت.

در دقیقه 70 بازی حرکت ترکیبی بازیکنان سپاهان گرگان جواب داد و ارسال محمدنیا را پارسا بای با پروازی بلند و یک ضربه سر بی نقص به گل تبدیل کرد و در ادامه با حفظ توپ به اداره بازی پرداخت تا در نخستین بازی خانگی خود 3 امتیاز شیرین کسب کند.

در حال حاضر سپاهان گرگان با انجام سه بازی و کسب 7 امتیاز، با یک بازی بیشتر در رده نخست گروه سوم این مسابقات قرار دارد.

یاسین جافر، امیرحسن بالویی، علی موحدی، امیرحسین بابایی، محمد امین آل هوز، حمزه بهزاد، حسام غفاری، امیرحسین محمدنیا، سید سجاد میربهبهانی، سجادمحمد رضاپور، سیدمحمد هاشمی، وحید پوری، ابوالفضل اسدی، علی دولت آبادی و پارسا بای بازیکنان تیم سپاهان گرگان در این بازی بودند.

مدیر عامل این تیم "حمید جوادی"، سرپرست "سید مجتبی حسینی"، سرمربی "سیدصادق موسوی" و مربیان "حسین شعبانی"، "علی بیدری" و "دانیال لولایی" هستند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: