• سه شنبه ۱۰ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۳
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 977-1492-5
  • خبرنگار : 1052
  • منبع خبر : ایسنا استان گلستان

فرمانده سپاه نینوا:

تجمع 20 هزار نفری «اقتدار عاشورایی» در گلستان برگزار می شود

فرمانده سپاه نینوا استان گلستان گفت: تجمع بزرگ 20 هزار نفری اقتدار عاشورایی، صبح پنجشنبه 12 مهرماه در گرگان برگزار خواهد شد.

به گزارش ایسنا-منطقه گلستان، سردار حسین معروفی در نشست خبری با اصحاب رسانه استان اظهار کرد: دشمن به دنبال دو قطبی کردن کشور نه به معنای دو قطبی اصلاح طلب و اصولگرا، بلکه به دنبال جدا کردن مردم از نظام است.

وی با اشاره به این که دشمن به دنبال راهبرد قدیمی"تفرقه بنداز و حکومت کن" است، افزود: انشقاق در جامعه اقتدار را از بین می برد و انسجام در جامعه اقتدار را به دنبال دارد.

معروفی با یادآوری اینکه مرحله دوم رزمایش اقتدار عاشورایی محمد رسول الله(ص) (2) به صورت سراسری برگزار می شود، گفت: هدف از برگزاری این رزمایش حفظ انسجام جبهه انقلاب اسلامی و ملت بزرگ ایران است.

فرمانده سپاه نینوا استان گلستان خاطرنشان کرد: مرحله دوم رزمایش سپاهیان محمد رسول ‌الله(ص) (2)، با حضور 20 هزار نفر از نمایندگان و منتخبین مردم از سراسر استان در مرکز استان برگزار خواهد شد. این رزمایش ساعت 8:30 تا 11 صبح روز پنج شنبه 12 مهرماه در محل استادیوم آزادی گرگان برگزار می شود.

وی با بیان اینکه 40 درصد از جمعیت شرکت کننده بانوان هستند، گفت: این تجمع با رمز مبارک "یا حسین‌ بن علی (ع)" برگزار می شود. سخنران سردار «علی فضلی» فرمانده دانشگاه تربیت پاسداری سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خواهد بود.

معروفی تاکید کرد: پیام این انسجام به جبهه خودی هوشیاری، بصیرت و آمادگی برای دفاع از انقلاب اسلامی و مردم است و پیام آن به جبهه دشمن این است که همانگونه که در چهل سال گذشته تجربه کردند، بدانند مردم ایران هر وقت باور داشته باشد که دشمن منافع و اعتقادات آنها را در خطر قرار داده، از هر حزب، گروه و جناهی که باشند در یک جبهه قرار می گیرند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: