• شنبه ۱۴ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۹
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 977-1990-5
  • خبرنگار : 1036
  • منبع خبر : ایسنا استان گلستان

جزئیات خسارت بارندگی شب گذشته در گلستان

مدیرکل مدیریت بحران استان گلستان آخرین وضعیت خسارت باد و بارندگی شدید شب گذشته در استان را تشریح کرد.

به گزارش ایسنا-منطقه گلستان، مجتبی جمالی در گفت و گو با خبرنگاران اظهار کرد: از شب گذشته شاهد بارش باران در سطح استان بودیم به طوری که میزان بارندگی در ایستگاه های باران سنجی حدود 60 میلی متر بوده است.

وی با اشاره به اینکه شب گذشته رعد و برق های شدیدی داشتیم، افزود: شهرستان های غربی استان از جمله بندرگز، کردکوی، ترکمن، گرگان و علی آبادکتول دچار آبگرفتگی شده بودند.

جمالی بیان کرد: از شب گذشته با توجه سیلابی رودخانه زیارت و النگدره محدودیت آب شرب شهری در گرگان و در بندرترکمن نیز به دلیل قطع برق تاسیسات و چاهها، محدودیت آب شرب شهری را داشتیم که در حال رفع این مشکلات هستیم.

مدیرکل مدیریت بحران استان گلستان تصریح کرد: در برخی از مناطق بویژه بندرگز، داشلی برون و مراوه تپه قطعی موقت برق را داشتیم که تا اواخر وقت شب گذشته مشکلات برطرف شد.

وی با اشار به اینکه بیشترین سرعت وزش باد به میزان 50 کیلومتر برساعت در بندرگز به ثبت رسید، گفت: از ارتفاعات شاهکوه بارش تگرگ گزارش شد.

جمالی بال بیان اینکه شب گذشته تمامی راه های استان باز بود، یادآور شد: در برخی از مناطق تخریب جزئی راههای روستایی را داشتیم که با توجه به آماده باش بودن نیروهای راهداری مشکلی در تردد بوجود نیامد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: