• شنبه ۱۴ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۶
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 977-693-5
  • خبرنگار : 1051
  • منبع خبر : ایسنا استان گلستان

برگزاری دوره های مختلف آموزشی در مرکز آموزش جهاددانشگاهی گنبدکاووس/ دوره فوریت پزشکی دارای بیشترین متقاضی

مدیر مرکز آموزش جهاددانشگاهی گنبدکاووس با اشاره به فعالیت های این مرکز، گفت: بیشترین متقاضیان ثبت نامی این مرکز در دوره فوریت پزشکی هستند.

«متین تقی بائی» درگفت و گو با ایسنا-منطقه گلستان با اشاره به برگزاری آزمون آنلاین نهضت سواد آموزی در گنبدکاووس اظهار کرد: این دوره در سه سانس از 17 تا 19 شهریورماه با شرکت قریب به 200 نفر در محل مرکز آموزش جهاد دانشگاهی گنبدکاووس برگزار شد.

وی تصریح کرد: طبق تفاهم نامه ای که بین جهاددانشگاهی و کمیته امداد به امضا رسید، دوره های کارآفرینی و آموزشی با 80 داوطلب از شهرهای گالیکش، مینودشت، کلاله و داشلی برون برگزار شد.

مدیر مرکز آموزش جهاددانشگاهی گنبدکاووس یادآور شد: دوره های زبان خارجه نیز در گروه های سنی کودکان، نوجوانان و بزرگسالان و همچنین آمادگی برای آزمون دکتری و زبان پیشرفته در این مرکز برگزار شد.

تقی بائی با اشاره به برگزاری دوره های فوریت پزشکی و کمک های اولیه با همکاری مرکز اورژانس گنبدکاووس، گفت: تاکنون 8 دوره با شرکت 200 داوطلب برگزار شد که بیشترین متقاضیان این مرکز را به خود اختصاص داده اند. دلیل این استقبال استفاده از اساتید مجرب و آموزش های اختصاصی است.

وی در ادامه تصریح کرد: با همکاری درمانگاه امام جعفر صادق(ع) گنبدکاووس، دوره های دستیار کنار دندانپزشک در سال 1396 با 40 کارآموز آغاز به کار کرد و در شش ماهه نخست امسال نیز یک دوره دیگر آن برگزار شد. تا پایان سال 97 نیز یک دوره دیگر برگزار خواهد شد.

مدیر مرکز آموزش جهاددانشگاهی گنبدکاووس اظهار کرد: دوره های مهارت هفتگانه (ICDL) نیز در این مرکز برگزار شد که عمده مراجعه کنندگان این دوره دانشجویان و کارکنان ادارات شهرستان بودند.

تقی بائی گفت: همچنین با امضای تفاهم نامه ای که بین دامپزشکی و جهاددانشگاهی استان گلستان امضا شد، دوره ای در حوزه آموزش کشاورزی تحت عنوان "تلقیح مصنوعی دام" در این مرکز برگزار شد.

مدیر مرکز آموزش جهاددانشگاهی گنبدکاووس از برگزاری چهار دوره در رشته تکنسین داروخانه مقدماتی در سال جاری خبرداد.

وی در پایان بیان کرد: مرکز آموزش جهاددانشگاهی گنبدکاووس تعامل بسیارخوبی با ادارات بنیاد شهید و امور ایثارگران، بهزیستی، شهرداری، جمعیت هلال احمر، آموزش وپرورش، دانشگاه سراسری گنبدکاووس، پیام نور و همچنین با معاونت استانداری و فرمانداری ویژه گنبدکاووس دارد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: