• یکشنبه ۱۵ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۵
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 977-2490-5
  • خبرنگار : 1036
  • منبع خبر : ایسنا استان گلستان

رئیس کل دادگستری گلستان خبرداد:

دستگیری مدعی نفوذ در دستگاه قضایی/ تقاضای یک میلیارد تومان برای حل و فصل یک پرونده

رئیس کل دادگستری گلستان از دستگیری فردی که با ادعای نفوذ در دستگاه قضایی، قصد کلاهبرداری یک میلیارد تومانی را داشت، خبرداد.

به گزارش ایسنا-منطقه گلستان به نقل از دادگستری گلستان، هادی هاشمیان اظهار کرد: این فرد که کارمند یکی از اداره های دولتی استان است با ادعای این که با مسئولان و برخی قضات دستگاه قضایی در ارتباط است و می تواند روند پرونده را به نفع صاحب یکی از پرونده های تشکیل شده در دادگاه تغییر دهد، تقاضای یک میلیارد تومان پول کرده بود.

وی افزود: با هوشیاری کارکنان حفاظت و اطلاعات دادگستری استان، این فرد هنگام رد و بدل پول دستگیر و 420 میلیون تومان پولی که در حال مبادله بود هم ضمیمه پرونده شد.

به گفته این مقام ارشد قضایی استان، بازجویی از این فرد و شناسایی همدست های احتمالی او ادامه دارد.

رئیس کل دادگستری گلستان گفت: متاسفانه با وجود هشدارهای متعدد، باز هم شاهدیم برخی افراد به راحتی اعتماد می کنند و در دام کارچاق کن ها گرفتار می شوند .

هاشمیان بار دیگر به مردم توصیه کرد، به افرادی که در ازای دریافت پول، ادعای اثرگذاری بر روند پرونده ها از طریق ارتباط با افرادی در دستگاه قضایی هستند، اعتماد نکنند و در صورت مواجهه با چنین افرادی به سامانه خبری حفاظت اطلاعات دادگستری گلستان با شماره 1580 تلفنی اطلاع دهند یا حضوری به گرگان، بلوار شهید کلانتری، خیابان دانشجو، دادگستری کل استان، دفتر حفاظت و اطلاعات مراجعه کنند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: