• دوشنبه ۱۶ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۴
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 977-893-5
  • خبرنگار : 1028
  • منبع خبر : ایسنا استان گلستان

همایش "اصلاح سبک زندگی در اقتصاد مقاومتی" در گرگان برگزار شد

همایش "اصلاح سبک زندگی در اقتصاد مقاومتی" با همکاری دفتر نهاد رهبری دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان، موسسه طب الرضا(ع) و سپاه ناحیه گرگان با حضور حکیم خیراندیش در سالن خلیج فارس دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان برگزار شد.

به گزارش ایسنا-منطقه گلستان، حجت الاسلام و المسلمین نامدار، مسئول نهاد رهبری در دانشگاه منابع طبیعی گرگان در این مراسم گفت: هجمه دشمن در این مرحله به اساس دین کار دارد. برای فنداسیون نظام ما هدف گذاری کردند و این بار با مسائل اقتصادی هدفشان را دنبال می کنند.

وی با اشاره به اینکه در این مرحله وظیفه ای داریم که سبک زندگیمان را درست کنیم، افزود: امروز استاد حکیم خیراندیش، روش مفید سبک زندگی را آموزش خواهند داد.

حکیم حسین خیراندیش در این همایش اظهار کرد: در بیماران قلبی به جز مواردی که به فیزیک قلب ارتباط دارد که باید جراحی شود، بقیه موارد با طب سنتی قابل درمان است.

وی با بیان اینکه اقتصاد مقاومتی با نگرش طب سنتی سود همه‌ جانبه است، تصریح کرد: در شرایط حاضر اگر بتوانیم نرخ درمان را یک دهم کاهش دهیم، این کار یک حرکت خوب و بزرگ محسوب می شود.

وی با بیان اینکه در طب نمی‌توان شعار داد و باید عمل کرد، گفت: پیکره جامعه پزشکی ما خیلی سالم است و به سرعت می توان طب سنتی را در حیطه جامعه جای گذاری کرد.

خیراندیش بیان کرد: باید زنان جامعه را به علم طب سنتی مجهز کنیم. با این کار کشورمان را از هر حیث بیمه می کنیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: