• چهارشنبه ۱۸ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۸:۵۰
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 977-2092-5
  • خبرنگار : 1036
  • منبع خبر : ایسنا استان گلستان

برگزاری نشست هم اندیشی احزاب و فعالين سیاسی گلستان

نشست هم اندیشی احزاب و تشکل ها و فعالين سياسی استان گلستان با حضور استاندار در سالن اجتماعات استانداری گلستان برگزار شد.

به گزارش ایسنا-منطقه گلستان، احسان مکتبی، مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری گلستان در ابتدای این نشست اظهار کرد: دنیای امروز به گونه ای پیش رفته که اولین اشتباه، آخرین اشتباه خواهد بود. ممکن است با یک اشتباه در سطح برنامه ریزی استان یا کشور، ریل های توسعه استان یا کشور از مسیر خارج شود و سال ها نتوان آن را به مسیر درستش هدایت کرد.

وی با تاکید بر تجدید نظر در برخی از راهبرد ها، افزود: در اداره کل سیاسی استانداری بر این باور هستیم که تنها راه برون رفت از کشمکش های غیر منطقی و درگیری های غیر عقلانی، گفت و گو و پذیرش تبادل نظر و پذیرش نظر دیگران است.

مدیر کل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری گلستان تصریح کرد: مدعی هستیم که سیاسیون و نخبگان ما انسان های عاقل و دانایی هستند و از انسان های عاقل و دانا انتظار می‌رود رفتار متفاوتی نسبت به شهروندان عادی داشته باشند. 

مکتبی بیان کرد: در استانی زندگی می‌کنیم که گسل های متعددی آماده فعال شدن است. دشمنان می‌خواهند گسل های قومی، مذهبی، جغرافیایی و سیاسی فعال شود.

وی گفت: هم از اصلاح طلبان و هم از اصولگرایان می‌خواهیم به گفت و گو بنشینند و مشارکت کنند.

مدیر کل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری گلستان با بیان اینکه به حکومت شایستگان معتقد هستیم، اظهار کرد: مناصب حق الناس است. مردم کار را به ما سپردند و ما باید صادقانه، عاقلانه و عالمانه برای آنها تدبیر کنیم.

مکتبی خاطرنشان کرد: طرح شورای معتمدین را در این زمینه در نظر گرفتیم تا به کمک آن در راستای توسعه متوازن و پایدار گام برداریم.

در این نشست صمیمانه نمایندگان احزاب اصلاح طلب و اصولگرا به بیان دیدگاه های خود پرداختند. در پایان احکام نماینده احزاب سیاسی استان اهدا و به نفرات منتخب هدایایی داده شد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: