• جمعه ۲۰ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۳
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 977-2292-5
  • خبرنگار : 1036
  • منبع خبر : ایسنا استان گلستان

امام جمعه گرگان:

راه‌حل برطرف شدن مشکلات اقتصادی تسلیم شدن در برابر آمریکا نیست

امام جمعه گرگان با اشاره به اینکه دنیا به سمت چند جانبه‌گرایی پیش می‌رود، گفت: دشمنان این تفکر باطل را که جمهوری اسلامی ایران در برابر آن ها زانو می‌زند و تسلیم خواهد شد را به گور خواهند برد؛ با وحدت و تلاش بیشتر می‌توانیم مسائل و مشکلات کشور را حل کنیم.

به گزارش ایسنا-منطقه گلستان، آیت الله سید کاظم نورمفیدی در خطبه های نماز جمعه این هفته گرگان اظهار کرد: زمانی دنیا دو قطبی بود اما امروز آمریکا قدرت واحد نیست و قدرت های دیگری سربرآوردند. دوران این جمله انحصاری که هیچ راهی برای ادامه فعالیت‌های اقتصادی جز تسلیم در برابر آمریکا وجود ندارد، تمام شده است.

وی افزود: موقعیت امروز آمریکا از لحاظ نظامی، اقتصادی و مراودات بین‌المللی بسیار با گذشته تفاوت داشته و با مشکلات فراوانی روبه‌رو است و دیگر آن توان جنگی را نداشته و در همان جنگ‌هایی که آغاز کرده زمین‌گیر شده است.

نورمفیدی با بیان اینکه در منطقه آنچه که آمریکا می‌خواست محقق نشده است، گفت: ما در داخل باید بتوانیم از شرایط موجود جهانی به نحو احسن استفاده کنیم، جنگ و دعوای داخلی را کنار بگذاریم همه باید از جان و دل برای کشور تلاش کنند بازی‌های سیاسی و دعواهای جناحی به صلاح کشور نیست.

نماینده ولی فقیه در گلستان با اشاره به روز جهانی استاندارد، خاطرنشان کرد: رعایت استاندارد وظیفه اسلامی ما است و باید اجناسی که تولید می‌کنیم را خوب تولید کرده و به سفارش‌های اسلامی توجه کنیم.

امام جمعه گرگان با تاکید بر اینکه نرخ تضمینی گندم از سوی شورای اقتصاد به صورت عادلانه تعیین شود، اظهار کرد: کشاورزان این خطه از قیمت خرید تضمینی گندم ناراضی هستند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: