• شنبه ۲۱ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۸:۳۰
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 977-695-5
  • خبرنگار : 1036
  • منبع خبر : ایسنا استان گلستان

در هفته پنجم لیگ برتر فوتبال نونهالان کشور رقم خورد؛

برتری سپاهان گرگان مقابل سرخ پوشان ساری

درهفته پنجم از مسابقات فوتبال لیگ برتر نونهالان کشور، سپاهان گرگان موفق شد تیم سرخ پوشان ساری را شکست دهد.

به گزارش ایسنا-منطقه گلستان، این بازی که در روز گذشته در یک هوای پاییزی و ابری در ورزشگاه آزادی گرگان برگزار شد، تیم سپاهان در دقایق اولیه بازی با یک حرکت ترکیبی از جناح راست و پاس توی عرض پارسا بای باعث شد امیرحسین محمدنیا هافبک خوش تیکنیک و بازی ساز تیم صاحب توپ شود که این بازیکن پس از عبور از یار مستقیم خود و شوت از فاصله بیست متری دروازه سرخ پوشان را گشود.

در ادامه، نیمه نخست با برتری نسبی سپاهان گرگان به پایان رسید.

نیمه دوم که با تعویض های دو تیم همراه بود، باز این تیم سپاهان بود که با بردن توپ به گوشه های زمین و ارسال پاس های عمقی قصد بازکردن دروازه حریف ساروی خود را داشت که یک بار فرار سیدمحمد هاشمی و پاس خوب این بازیکن با ارسال زیبای محمدنیا تیرک دروازه سرخ پوشان را به لرزه درآورد که با بدشانسی توپ برگشتی نیز با ضربه آرام پارسا بای درون دستان دروازه بان سرخ پوشان جای گرفت.

این بازی در نهایت با نتیجه یک برصفر به سود سپاهان گرگان به پایان رسید تا تیم سپاهان با کسب 10 امتیاز از پنج بازی پس از آکادمی کیا در مقام دوم گروه سوم رقابت ها قرار گیرد.

یاسین جافر، امیرحسن بالویی، علی موحدی، محمدرضا نودهی، محمد امین آل هوز، حمزه بهزاد، ایلیا روحی، امیرحسین محمدنیا، امیرحسین طهماسبی، سیدمحمد هاشمی، وحید پوری، سجاد محمدرضاپور، علی دولت آبادی و پارسا بای بازیکنان تیم سپاهان گرگان در این بازی بودند.

مدیر عامل این تیم "حمید جوادی"، سرپرست "سید مجتبی حسینی"، سرمربی "سیدصادق موسوی" و مربیان "حسین شعبانی" و"علی بیدری" هستند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: