• شنبه ۲۱ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۴
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 977-1293-5
  • خبرنگار : 1036
  • منبع خبر : ایسنا استان گلستان

بازدید کارشناسان جهادکشاورزی و منابع طبیعی گلستان از پژوهشكده گياهان دارويی جهاددانشگاهی

تعدادی از کارشناسان سازمان جهادکشاورزی و اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان با همراهی کارشناسان پژوهشی جهاددانشگاهی گلستان از پژوهشكده گياهان دارويی جهاددانشگاهی در کرج بازدید کردند.

به گزارش ایسنا-منطقه گلستان، صابری، کارشناس مسئول باغبانی آزادشهر، حسینی، کارشناس نهال، ژیان، کارشناس گیاهان دارویی جهادکشاورزی استان و باغستانی، کارشناس مدیریت بیابان و مارامایی، کارشناس آبخیزداری اداره کل منابع طبیعی استان در این بازدید حضور داشتند.

این بازدید با هدف آشنایی کارشناسان جهادکشاورزی و منابع طبیعی استان با ظرفیت های پژوهشكده گياهان دارويی جهاددانشگاهی و بکارگیری این ظرفیت ها در استان صورت گرفت.

پژوهشكده گياهان دارويی جهاددانشگاهی به عنوان مركز تحقيقات گياهان دارویی كشور و منطقه، در مهرماه 1377 تأسيس شد و در سال 1380 به عنوان مركز تحقيقات گياهان دارويی جهاددانشگاهی مورد تصويب شورای گسترش دانشگاه های علوم پزشكی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكی قرار گرفت.

در حال حاضر اين پژوهشكده با بهره گيری از بيش از 50 عضو هيأت علمی و محقق در قالب چهارگروه پژوهشی، آموزشی و پوشش همه زمينه های تحقيقات كاربردی گياهان دارويی و داروهای طبيعی و سه مركز خدمات تخصصی در زمينه های آناليز، فرمولاسيون، توليد نهال، بذر و فرآورده های دارويی گياهی و گياهان دارويی و مرکز رشد فعاليت دارد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: