• شنبه ۲۱ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۰
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 977-397-5
  • خبرنگار : 1036
  • منبع خبر : ایسنا استان گلستان

آغاز عملیات ساخت بیمارستان 91 تختخوابی گالیکش

عملیات اجرایی ساخت بیمارستان 91 تختخوابی شهرستان گالیکش در فضایی به مساحت 30 هزار مترمربع و در چهار طبقه آغاز شد.

به گزارش ایسنا-منطقه گلستان، مراسم کلنگ زنی اجرای این پروژه با حضور معاون پارلمانی و امور مجلس وزارت بهداشت، استاندار گلستان، نمایندگان مجلس منطقه شرق استان و جمعی از مسئولین دستگاه های اجرایی استانی و شهرستانی و مسئولین دانشگاه علوم پزشکی استان در گالیکش برگزار شد.

معاون پارلمانی و امور مجلس وزارت بهداشت در این مراسم اظهار کرد: بسیاری از دشمنان ایران اسلامی به دنبال ایجاد یاس و نا امیدی در بین مردم هستند و خوشحالم که با وجود قومیت های مختلف، چنین روحیه نشاط و امیدی در مردم وجود دارد و این موجبات دلگرمی دولت در پیشبرد اهداف سلامت است.

دکتر ابراهیم گلمکانی تصریح کرد: با وجود مشکلات عدیده هم در آغاز و هم در ادامه برنامه تحول نظام سلامت، خوشبختانه دولت تدبیر و امید توانسته گامهای موثری در حوزه سلامت بردارد که از جمله مهمترین آنها حفاظت مالی از بیماران و افزایش کیفیت و دسترسی مردم به خدمات سلامت بوده است.

وی افزود: در بحث حفاظت مالی دستاوردهای چشمگیری از جمله کاهش پدیده زیر میزی و جلوگیری از ارجاع بیماران به بیرون از بیمارستان داشته ایم.

گلمکانی با بیان اینکه حوزه سلامت حوزه بزرگ و وسیعی است که همواره نیازمند کمک خیرین و معتمدان است، بر استفاده بیشتر از ظرفیت و توان خیرین در استان گلستان تاکید کرد.

دکتر عبدالرضا فاضل، رییس دانشگاه علوم پزشکی گلستان نیز در این مراسم گفت: بیمارستان 91 تختخوابی گالیکش در فضایی به مساحت 30 هزار مترمربع و در چهار طبقه و با بودجه ای بالغ بر 650 میلیارد ریال احداث می شود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: