• سه شنبه ۲۴ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۳
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 977-995-5
  • خبرنگار : 1036
  • منبع خبر : ایسنا استان گلستان

مدیرکل ورزش و جوانان گلستان:

مدال آوران گلستانی بازی های آسیایی و پاراآسیایی تجلیل می شوند

مدیرکل ورزش و جوانان گلستان گفت: از مدال آوران گلستانی بازی های آسیایی و پاراآسیایی جاکارتا در شورای اداری استان تجلیل خواهد شد.

«بهمن طیبی» در حاشیه مراسم استقبال از مراسم استقبال از مدال آوران گلستانی مسابقات پاراآسیایی در فرودگاه گرگان در گفت و گو با ایسنا-منطقه گلستان اظهار کرد: با بازگشت ورزشکاران پاراآسیایی، در آینده در یکی از جلسات شورای اداری استان با حضور استاندار از مدال آوران گلستانی بازی های آسیایی و پاراآسیایی جاکارتا تجلیل می شود.

وی خاطرنشان کرد: جلسه کارشناسی با استاندار برای نحوه و میزان پاداش ورزشکاران برگزار خواهیم کرد.

طیبی در ادامه گفت: در بازی های آسیایی و پاراآسیایی جاکارتا مجموعا 33 ورزشکار و مربی از استان گلستان به این مسابقات اعزام شدند که نسبت به دوره گذشته مسابقات 40 درصد رشد داشتیم.

مدیرکل ورزش و جوانان گلستان با اشاره به اینکه در دوره گذشته ورزشکاران استان 5 مدال بدست آورده بودند، افزود: خوشبختانه در مسابقات 2018 جاکارتا 8 مدال توسط ورزشکاران گلستانی کسب شد. در تعداد مدال طلا رشد 200 درصدی داشتیم.

وی با بیان اینکه گلستان استانی مستعد و ریشه دار در حوزه ورزش است، گفت: باید بیشتر تلاش کنیم تا استعداد های بیشتری را شناسایی و به ورزش کشور معرفی کنیم تا با کسب افتخار، باعث عزت و سربلندی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران شوند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: